MMA PLEFM SHOWNorman ParkePopek obawia się walki z Parke? ”Stormin”: Kontrakt został do niego wysłany, ale on…

Popek obawia się walki z Parke? ”Stormin”: Kontrakt został do niego wysłany, ale on…

Norman Parke ma mocne tempo, ale to jeszcze nie koniec. ”Stormin” nawołuje do walki z Popkiem Monsterem (4-4). Były zawodnik UFC chciałby, aby doszło do takiego starcia już na gali FAME MMA 12, która odbędzie się w listopadzie.

Emocji nie brakowało w walce wieczoru FAME MMA 11, która w sobotę odbyła się w Gliwicach. Mańkowski był szybki, a jego kiwki oraz balans tułowiem robił wrażenie na przeciwniku. ”Stormin” w końcówce ryzykował i parę razy mocno doszedł do głosu. Sędziowie byli zgodni ogłaszając zwycięstwo Mańkowskiego na punkty.

Zobaczcie co powiedział Parke po walce:

Popek boi się ”Stormina”?

Norman Parke w rozmowie z portalem fansportu.pl zapewniał, że swoją kolejną walkę chciałby stoczyć na FAME MMA 12.

Może Fame MMA 12. Mogę walczyć, nie ma problemu. Jestem gotowy na Popka, nie ma problemu. Waży 120 kg, walka MMA. Chcę wrócić do MMA. Brakuj mi grapplingu, brakuje mi zapasów i tego wszystkiego. Chciałem popracować nad stójką, ale czuję, że trochę się rozwinąłem. W każdej walce uczysz się czegoś o sobie. W starciu z Popkiem musiałbym walczyć trochę jak z Borysem. Utrzymywać dystans, blokować, a później… Jak już się zmęczy, maszyna przejmie kontrolę.

Co ciekawe Parke zdradził, że Popek dostał już kontrakt, ale… jeszczego go nie podpisał.

Kontrakt został do niego wysłany, ale on na to: ”Ku**a, ten koleś to maszyna. Jak ja mam go znokautować?”. Tak powiedział. Leży w łóżku i ogląda walkę z Borysem: ”Jest kreatywny, muszę być uważny. Jak mam go znokautować jednym ciosem?”.  Będzie lepszy w grapplingu? Wie, że jedyne, co może zrobić, to mnie znokautować. Jeden nokautujący cios albo go zabiję.

Zobacz także:

Daro Lew reaguje na przegraną Filipka: Zaraz po antylopie będziesz następną przystawką! Co wy na to?

Mamy pierwszą reakcję Dariusza Kaźmierczuka na sobotnią przegraną Filipa Marcinka. ”Filipek” na FAME MMA 11 w Gliwicach zmierzył się z ”Ferrarim”. Daro Lew proponuje teraz Marcinkowi walkę w organizacji MMA VIP.

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii! Zaskoczeni?

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11! Okazuje się, że nie trzeba mieć w rozpisce największych freakowych gwiazd, by wykręcić bardzo dobre wyniki sprzedażowe!