Popek Monster – najlepsze teksty kontrowersyjnej gwiazdy KSW [WIDEO]

Foto: Planeta FM
Foto: Planeta FM

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw (3-4) – raper i zawodnik MMA jest postacią kontrowersyjną, ale co za tym idzie również bardzo ciekawą.

Popek wyjechał z kraju w 2007 roku. Zrobił to dlatego, iż… wydano za nim list gończy za kradzież z włamaniem. Wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie wkrótce rozpoczął również karierę w MMA. W 2008 roku stoczył trzy pojedynki, wygrywając dwa z nich.

W 2016 roku wrócił do Polski po tym, gdy uchylono europejski nakaz aresztowania. W ojczyźnie kontynuuje karierę muzyczną jak również wznowił karierę w MMA. Tym razem zrobił to pod banderą największej polskiej organizacji – Federacji KSW.

Z pewnością jeśli chodzi o popularność raper jest jedną z największych gwiazd organizacji. Wszystkie jego pojedynki wzbudzały duże zainteresowanie fanów, a mierzył się kolejno z Mariuszem Pudzianowskim (12-6, 1 N/C), Robertem Burneiką (2-1), Tomaszem Oświecińskim (1-1) i Erko Junem (2-0).

Pokonał jedynie „Hardkorowego Koksa”, w pozostałych walkach musiał uznać wyższość rywali. Po ostatniej porażce poinformował o zakończeniu kariery. Ostatnio Popek jednak zmienił zdanie i oznjamił, że będzie kontynuował swoją przygodę z MMA.

Zawodnik ma specyficzny styl i wielokrotnie potrafił zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Zapraszamy do obejrzenia kompilacji najlepszych tekstów Popka!