MMA PLNajnowszeONE ChampionshipPolka wychwalana przez organizację One! Fani o Kierczyńskiej: Imponująca wojowniczka!

Polka wychwalana przez organizację One! Fani o Kierczyńskiej: Imponująca wojowniczka!

Martyna Kierczyńska już z piątku na sobotę stoczy swój drugi pojedynek w prestiżowej organizacji One Championship. Jak widać organizacja jest bardzo zadowolona z debiutu naszej reprezentantki – co widać w ich mediach społecznościowych. Ponadto Martyna zyskała naprawdę dużo fanów po swoim pierwszym występie. 

Kierczyńska

Podopieczna Macieja Domińczaka wystąpi na ONE Fight Night 20 w Bangkoku. Będzie to ponownie walka w legendarnym miejscu jakim jest  Lumpinee Boxing Stadium.

Polka stanie przed naprawdę ciekawym i mocnym wyzwaniem, bowiem jej przeciwniczką będzie Ekaterina Vandaryeva. Białorusinka na swoim koncie posiada mnóstwo sukcesów. Co ważne Ekaterina jest mocno zmotywowana, aby odnotować pierwsze zwycięstwo w One. Do tej pory nie wygrała w prestiżowej organizacji, lecz walczyła z klasowymi rywalkami i stawiała wysoko poprzeczkę.

One chwali naszą reprezentantkę!

Tym razem w mediach społecznościowych One Championship postanowiło opublikować nagranie z debiutu Martyny Kierczyńskiej. Nie brakowało też nagrania z przygotowań Martyny.

Jak widać prestiżowa organizacja docenia i jest pod wrażeniem tego jak Martyna zaprezentowała się w pierwszej walce.

Kierczyńska swoim efektownym zwycięstwem zyskała dużo kibiców. Pod wspomnianym filmem jest naprawdę dużo komentarzy, w którym Martyna jest chwalona.

Before Polish powerhouse Martyna Kierczynska takes on Ekaterina Vandaryeva on Friday, relive her STUNNING debut in ONE against Wondergirl 🥵

Before Polish powerhouse Martyna Kierczynska takes on Ekaterina Vandaryeva on Friday, relive her STUNNING debut in ONE against Wondergirl 🥵

Posted by ONE Championship on Saturday, March 2, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis