MMA PLNajnowszeProfessional Fighters LeaguePolka stoczy drugi pojedynek w PFL! Tym razem będzie to walka z byłą zawodniczką UFC!

Polka stoczy drugi pojedynek w PFL! Tym razem będzie to walka z byłą zawodniczką UFC!

Nasza reprezentantka Karolina Sobek (4-1) nie musiała długo czekać na szczegóły kolejnego startu w czołowej organizacji Professional Fighters League. 23-latka szybko poznała konkrety. Karolina najbliższy pojedynek stoczy szesnastego czerwca w Atlancie. Polka zmierzy się z byłą zawodniczką UFC.

Sobek

23-latka dość szybko zaczęła walczyć zagranicą. Już trzecia i czwarta walka to występy poza ojczyzną. Ostatnie starcie to debiut w Professional Fighters League. Sobek wystąpiła na początku kwietnia w Las Vegas. Polka po trzech rundach przegrała jednogłośną decyzją sędziów z niepokonaną reprezentantką Brazylii – Evelyn Martins.

W main evencie dojdzie do starcia w wadze ciężkiej. Chorwat Ante Delija (23-5) skrzyżuje rękawice z Maurice Greene (11-7).

Polka poznała szczegóły!

Karolina Sobek (4-1) szesnastego czerwca stoczy swój drugi pojedynek w organizacji Professional Fighters League. 23-latka stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem, bowiem jej przeciwniczką będzie była zawodniczka UFC – Aspen Ladd (10-4).

Win or go home 🫡 let’s goooo 🔥

Posted by Karolina Sobek on Friday, May 12, 2023

28-latka w największej organizacji na świecie stoczyła siedem pojedynków z czego cztery zwyciężyła. Ladd została zwolniona po dwóch przegranych z rzędu. Reprezentantka Stanów Zjednoczonych przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Normą Dumont oraz Raquel Pennington.

Aspen w organizacji PFL stoczyła już dwie walki. 28-lakta niejednogłośną decyzją sędziów pokonała Julię Budd, a w ostatniej walce musiała uznać wyższość Oleny Kolesnyk.

Zobacz także:

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Don Kasjo o rywalu na PRIME 5: To jeden z mistrzów federacji sportowej! Co wy na to?

Kasjusz Życiński, w internecie bardziej znany jako Don Kasjo wypowiedział się o rywali na nadchodzącą galę PRIME Show 5. Przypominamy, że impreza ta została niedawno ogłoszona -> PRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis