MMA PLNajnowszeONE ChampionshipPolka jest już na miejscu! Kierczyńska spełniła limit przed debiutem w One Championship! [WIDEO]

Polka jest już na miejscu! Kierczyńska spełniła limit przed debiutem w One Championship! [WIDEO]

Martyna Kierczyńska wraz z trenerem Maciejem Domińczakiem jest już na miejscu. Polka co ważne spełniła wymagany limit przed swoim debiutem w One Championship. Martyna nie może doczekać się swojej pierwszej walki w prestiżowej organizacji.

Kierczyńska

Warto zaznaczyć, że nasza reprezentantka zaryzykowała, bowiem jest to walka przyjęta na ostatnią chwilę. Martyna była w treningu, bowiem przygotowywała się do innego pojedynku, który zamierza stoczyć trzy tygodnie po starciu na One.

Jest to pierwsza nasza reprezentantka, która zawalczy w One Championship. Polka weszła w zastępstwo za reprezentantkę Brazylii – Dwayne Cardoso. Tym samym Martyna z piątku na sobotę podczas One Fight Night 18 w Bangkoku zmierzy się z zawodniczką publiczności – Nat Jaroonsak.

Waga zrobiona!

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widzimy Martynę Kierczyńską na wadze. Polka wypełniła wymagany limit wagowy przed swoim debiutem w organizacji One Championship. Martyna jest pełna radości przed wielką szansą.

Wspomniane nagranie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis