Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLK-1Polak zawalczy z lokalnym zawodnikiem w Rumunii! Będzie to main event!

Polak zawalczy z lokalnym zawodnikiem w Rumunii! Będzie to main event!

Adam Kosut stanie przed dużym wyzwaniem. Nasz reprezentant trzynastego maja wystąpi w Rumunii, a dokładnie w Buzau. Starcie z zawodnikiem publiczności – Stefanem Latescu będzie main eventem Dynamite Fighting Show 19.

Kosut

Polak ma już na swoim koncie sporo sukcesów. Kosut w ubiegłym roku miał szansę zawalczyć o pas mistrzowski organizacji ISKA. W tym starciu pokazał się z naprawdę dobrej stronie i po bliskiej walce przegrał z Florentem Kaouachi.

Kosut ma również na swoim koncie tytuł zawodowego mistrza Polski WFMC, który wywalczył w lutym 2020 roku pokonując wtedy Sebastiana Dziarmę. ”Milimetr” w swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Łukasz Radosz czy chociażby Kamil Janik.

Duża walka Polaka!

Adam Kosut dostanie szansę i zawalczy w main evencie gali Dynamite Fighting Show 19, która trzynastego maja odbędzie się w Rumunii. Przeciwnikiem naszego reprezentanta będzie zawodnik publiczności Stefan Latescu.

Stefan ostatni start w organizacji Dynamite Fighting Show odnotował w poprzednim roku, gdy w Bukareszcie pewnie wypunktował reprezentanta Francji – Frangisa Goma.

”Golden Boy” swoje ostatnie pojedynki toczył w Japonii, gdzie przed czasem odprawił Mahmouda Sattari i Seiya Tanigawe.

Zobacz także:

The War 5 PPV: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

The War 5 PPV. Już w najbliższy piątek 5 maja odbędzie się już piąta edycja gali The War. Organizacja Denisa Załęckiego przygotowała ciekawe zestawienia, aby przypadły do gustu kibicom sportów walki. Nie zabraknie turnieju oraz szalonego starcia 3 vs 3.

Popek? Bombardier? “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki: Ta walka ma być WOW

Piotr “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki! Kulturysta, który przebojem wdarł się do świata freaków rozrywając koszulkę przed Marcinem Najmanem, pozostaje nieaktywny od listopada 2021 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis