MMA PLCiekawostkiPokój na godziny z akcentem MMA? Coś takiego funkcjonuje w Brazylii!

Pokój na godziny z akcentem MMA? Coś takiego funkcjonuje w Brazylii!

Pokój na godziny z akcentem MMA? Choć brzmi to nieco nieprawdopodobnie, to taki obiekt faktycznie istnieje! W Brazylii można oddać się miłosnym uniesieniom będąc w… klatce!

Mowa o obiekcie Pousada Gurupi w miejscowości Tarasina w Brazylii. Motel, który oferuje oryginalne pokoje na godziny. Można w nich uprawiać seks w łóżku, które imituje klatkę.

Pokój na godziny z akcentem MMA

Nie wiemy czy są tacy ludzie, ale obiekt reklamuje się jako miejsce, w którym można zrealizować swoje seksualne marzenia połączone ze sportami walki. Wystarczy skorzystać z The MMA Suite.

Jak czytamy w materiale promocyjnym obiektu, kochankowie uwielbiający walki w klatce mogą oddać się seksualnym fantazjom poprzez oryginalne zbliżenie. Ma je imitować obecność w samej klatce.

Choć może to się wydawać dziwne, to obiekt znajduje amatorów i cieszy się wielką popularnością. Nie wiemy czy coś takiego przyjęłoby się w Polsce, ale Brazylia uchodzi za kraj, w którym MMA jest jednym ze sportów narodowych. Dlatego właśnie właściciele zdecydowali się na tego typu promocję.

Zobacz także:

Znamy datę otwarcia basenów, siłowni i klubów fitness. Kolejny etap znoszenia obostrzeń.

Właśnie ogłoszono kolejny etap znoszenia obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa w Polsce. Częściowo dotyczy to również sportu.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA

W ten weekend gale UFC i Babilon MMA. Informacje o transmisji i rozpiski znajdziecie TUTAJ.

Koniec z maseczkami na ulicach! Rząd znosi kolejne obostrzenia.

Koniec z maseczkami na ulicy miast. To jedno ze zniesionych obostrzeń przez rządzących. Poruszających się po niezatłoczonych miejscach, nie będziemy już musieli zakrywać ust i nosa.