MMA PLNajnowszeNitrozyniakPojawia się materiał o zachowaniu Nitro! Maja Staśko komentuje: Cisza i klepanie po pleckach!

Pojawia się materiał o zachowaniu Nitro! Maja Staśko komentuje: Cisza i klepanie po pleckach!

Na kanale ”Nie wiem, ale się dowiem” pojawił się obszerny materiał o popularnym youtuberze Sergiuszu ”Nitrozyniaku” Górskim. Udostępnić dalej i skomentować materiał postanowiła zawodniczka High League – Maja Staśko.

Nitro

Staśko już w sobotę stoczy swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Będzie to miało miejsce na gali High League 5 w Łodzi, gdzie zmierzy się z debiutującą Maria ”Masza” Graczykowska. 

Aktywistka zdecydowała się na podpisanie kontraktu z HIGH League i zadebiutowała w klatce 17 września na gali HIGH League 4. Jej konkurentką była streamerka i influencerka – Ewa ”Mrs. Honey” Wyszatycka. Staśko po całym dystansie wygrała przez decyzję sędziowską. 

Maja Staśko reaguje!

Zawodniczka High League postanowiła szybko zareagować po tym jak w internecie ukazał się materiał o youtuberze – Sergiuszu Górskim.

Warto zapoznać się z tym, jak inni YouTuberzy karmią lub przyzwalają ną tę przemoc, mimo iż przy znacznie mniejszych “winach” prowadzą wielotygodniowe krucjaty przeciwko człowiekowi, rozliczając z każdego słowa. Ale groźby śmierci i pobicia? Cisza i klepanie po pleckach.

https://twitter.com/majakstasko/status/1599769586953441282

WSPOMNIANY MATERIAŁ MOŻECIE ZOBACZYĆ [TUTAJ]

Smutny obrazek.

https://twitter.com/majakstasko/status/1599770214995935232

Krzysztof Stanowski, który nie chciał sprawić przykrości człowiekowi znęcającemu się nad dziećmi w sieci…

Do tego Fame, HL, Psiakobus, współprace z największymi YouTuberami… tak przez lata bully był wysławiany i nagradzany. I zero konsekwencji za cyberprzemoc.

To nie koniec, bowiem była odpowiedź 2 youtuberów, którzy zostali wspomnieni przez Staśko.

W newsach mówiłem o Nitro i w pewnych aspektach krytykowałem + dawno temu nagrałem dedykowany film o aferce z Natsu i “hasta la vista”. Tam również omówiłem temat i NIE spropsowałem jego zachowania. Tak więc nie wiem na jakiej zasadzie jest ta statystyka.

Ty jesteś smutna.

Zobacz także:

FAME MMA: Organizacja nie przedłużyła kontraktu z Jackiem Murańskim! Jeden z właścicieli komentuje! Widzieliście?

No to znamy decyzje FAME MMA! Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli freakowej organizacji na kanale ”Koloseum” zdradził, że postanowiono nie przedłużać kontraktu z Jackiem Murańskim. Krzysztof podkreślił, że nie jest, to spowodowane żadnym naciskiem.

Tybori vs Tańcula II eliminatorem do KSW? Tyburski zabiera głos: Chcę napisać taką nową historię! 

Paweł Tyburski nabrał chęci do spróbowania sił w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie można wykluczyć. Freak fighter na kanale 6PAK wyznał, że jego rewanż z Arkadiuszem Tańculą mógłby być eliminatorem do KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis