MMA PLNajnowszeDenis LabrygaNitro o Labrydze: Jesteście groźni, jak trzeba mniejszego zastraszyć!

Nitro o Labrydze: Jesteście groźni, jak trzeba mniejszego zastraszyć!

Kilka dni temu doszło do głośnego incydentu, w który zamieszany był zawodnik Clout MMA. Sergiusz Górski z kolei był jedną z osób, która zareagowała najostrzej w związku z całą sytuacją, co nie umknęło uwadze freak fightera. Denis Labryga, gdyż o nim mowa, odniósł się do “NitroZyniaka”, który także nie pozostawił tego bez odpowiedzi. Co Nitro powiedział o Labrydze?

Incydent, o którym mowa, to oczywiście potrącenie pieszej na pasach przez Denisa. Sytuacja ponoć była taka, że reprezentant “WCA Fight Team”, który był pod wpływem alkoholu, widząc zieloną strzałkę skręcił, nie zwracając uwagi na to, że powinien ustąpić pierwszeństwa kobiecie, która także miała zielone światło.

Sytuacja ta rozniosła się echem w branży MMA oraz w mediach. Wiele osób skrytykowało Denisa, natomiast pojawiły się i głosy, w których można dostrzec wyrozumiałość. Świetnym tego przykładem jest Mirosław Okniński. Trener “Akademii Sportów Walki Wilanów” stwierdził, że Denis jest młody i popełnił błąd, ale to jest kwestia wieku. Nadmienił także że większa część fighterów to łobuziaki.

Inaczej z kolei zareagował Nitro, który nie gryząc się w język zrugał Denisa, który w odpowiedzi na słowa Sergiusza zagroził mu przysłowiowym “listwą” oraz nie szczędził inwektyw pod jego adresem.

Nitro szydzi z Labrygi!

Dopiero co odbanowany na “Twitchu” streamer postanowił odpowiedzieć na najnowsze słowa Denisa. Nadmienię, że wcześniej wypowiedział się apropo potencjalnej “listwy” od Denisa, informując, że przy takim obrocie spraw, policja wejdzie w grę. Były zawodnik FAME nie gryzł się w język:

Widzisz? To jest właśnie różnica między nami. Ja nikogo nie udaję, a Ty owszem. Wy wszyscy jesteście groźni, jak trzeba mniejszego czy słabszego zastraszyć. A jak ktoś nie daje sobie pluć w twarz to potem kicasz, jak króliczek wielkanocny. (…) Sprawa jest prosta, wy za każdym razem wychodzicie z pozycji siły, “Masz zrobić co chcę albo Ci wpierd**ę”. Natomiast w sytuacji, w której ziomek Ci mówi – “Jak mi wpierd**isz to pójdę z tym na policję” – wtedy następuje u was zwarcie, nie wiecie co się dzieje.

Odpowiedź Sergiusza jest naprawdę konkretna. Wiele osób nie odważyłoby się zapewne w taki sposób odpowiedzieć gigantycznych rozmiarów Denisowi. Co by nie mówić o Nitro, to przyznać trzeba, że ma jaja.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis