MMA PLNajnowszeFAME MMAPoznaliśmy resztę karty walk FAME 21? Nitro zleakował innych uczestników gali!

Poznaliśmy resztę karty walk FAME 21? Nitro zleakował innych uczestników gali!

Wczoraj poznaliśmy sporą część karty walk gali FAME 21. Co z jej brakującymi elementami? Nitro śpieszy z odpowiedzią!

Wczorajszego wieczoru odbył się kolejny program, w formacie “Cage special”, na kanale FAME. Wzięło w nim udział paru uczestników najbliższej gali największej organizacji freak fight w Europie. Co jednak ważniejsze, poznaliśmy większość karty walk, którą w oktagonie zobaczymy już 18-stego maja w Gliwicach.

Karta wygląda interesująco, choć szału nie ma. Mało MMA, a za to sporo boksu oraz K1. Paru debiutantów, w tym oczywiście Tomasz Adamek, który stoczy pojedynek w szermierce na pięści z jednym z członków duetu “Bungee” – Patrykiem Bandurskim. Udział w wydarzeniu weźmą także “Don Kasjo” czy Paweł Tyburski, który zmierzy się, w rewanżu, z Michałem Pasternakiem.

Co ciekawe, nie poznaliśmy dwóch walk ze środka wspomnianej karty, a także zawodnika, który skrzyżuje rękawice z “Takefunem”. Mogłoby się wydawać, że te zestawienia są jeszcze dopracowywane, jednakże Sergiusz Górski podzielił się swoją wiedzą na ten temat.

Nitro ujawnia!

Sergiusz podczas swojego wczorajszego streama postanowił podzielić się swoją wiedzą w kontekście pełnej karty walk gali FAME 21. Jedną informację podał w miarę wprost, natomiast co do reszty…podał wskazówki:

Rafał będzie się bił z kimś, czyja ksywa zaczyna się na “A”. Dobra, w chu*u to mam i tak to jutro ogłaszają. Mianowicie, Rafał się bije z Polakiem. Ja mam wyjeban*. Boxdel leakuje moje filmy to ja leakuję mu kartę. (…) Będzie jeszcze jedna walka dziewczyn. W innej walce z kolei będzie walczył gość, który jest znienawidzony przez internet, z takim w miarę w porządku.

Co więcej, były YouTuber potwierdził, że pierwotnie miało dojść do walki “Takefuna” z Robertem Pasutem:

Nie wiem kto wam to powiedział, ale macie rację. Pierwotnie taka walka była zakontraktowana, ale Pasut wypadł.

To co powiedział “NitroZyniak” zdaje się, że jest prawdą. Czy rzeczywiście dziś zostanie to wszystko ogłoszone? Pozostało nam czekać na rozwój wydarzeń. Co by nie mówić, walka “Takefuna” z Adrianem Polańskim wydaje się być naprawdę ciekawa. No i właśnie…o kim mówił Sergiusz w kontekście znienawidzonej osoby? Marcoń? Dubiel? Ktoś inny?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis