MMA PLNajnowszeOktagonPiotr Wawrzyniak przed walką o pas Oktagonu z Kinclem: Jak na złamany oczodół, to szybko wraca

Piotr Wawrzyniak przed walką o pas Oktagonu z Kinclem: Jak na złamany oczodół, to szybko wraca

Piotr Wawrzyniak, czyli aktualny tymczasowy mistrz wagi średniej organizacji Oktagon tuż przed walką o pełnoprawny pas czeskiej organizacji wypowiedział się o swoim przeciwniku. Walka z pełnoprawnym mistrzem Patrikiem Kinclem czeka go już w jutro.

Piotr Wawrzyniak przed walką o pas Oktagonu

Gala Oktagon 54 odbędzie się w Ostravie, a starcie Patrik Kincl vs Piotr Wawrzyniak jest main eventem całego wydarzenia.

Kibice mieszanych sztuk walki w Polsce na wieść o nadchodzącej walce mistrzowskiej z udziałem Polaka wpadają w podobny stan ekscytacji, jak sam zawodnik wraz ze sztabem szkoleniowym:

Piotr Wawrzyniak przed walką o pas Oktagonu z Kinclem: Jak na złamany oczodół, to szybko wraca

Wawrzyniak gościł także wczoraj w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o Patriku Kinclu w kontekście decyzji o przyjęciu przez niego walki na gali w Ostravie.

Polak nie ukrywa, że nieco zdziwiony był akceptacją wyzwania ze strony Czecha, który jeszcze do niedawna zmagał się z kontuzją oczodołu:

“Ja też się dziwie, że zaakceptował ten pojedynek, bo kiedy ja się biłem – bo było ile? dwa miesiące temu? – to miał ten złamany oczodół no to jak na złamany oczodół, to szybko wraca. Tutaj z trenerami mamy już rozpracowanego go. Ogólnie były dwie opcje: był ten Pirat i był Kincl i w sumie Kincl się zgodził, a ten Pirat poszedł do jakiegoś czeskiego programu i terminowo mu tam nie pasowało po prostu.”

Cały program Oktagon Live z udziałem Piotra Wawrzyniaka do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis