MMA PLFENPiotr Szeliga żartuje z walki z Pudzianowskim: To ja po dwóch malinowych reddsach

Piotr Szeliga żartuje z walki z Pudzianowskim: To ja po dwóch malinowych reddsach

Piotr Szeliga żartuje z walki z Krystianem Pudzianowskim na FEN 28. Po zwycięstwie nad “Pudzianem”, Szeliga słaniał się na nogach z wycieńczenia, ale teraz potrafi z tej sytuacji zażartować.

Walka Szeligi z Pudzianowskim zakończyła się po drugiej rundzie. Do trzeciej odsłony walki nie wyszedł Pudzianowski, który potem tłumaczył się odniesioną kontuzją. Szeliga został zwycięzca freak fightu na FEN 28 i teraz ma swoje pięć minut chwały.

Piotr Szeliga żartuje z walki z Pudzianowskim

Szeliga najpierw był bardzo dumny ze swojej postawy z walki z Krystianem Pudzianowskim. Świeżo po zwycięstwie napisał motywacyjną wiadomość skierowaną do swoich krytyków:

Mamy To!!

Znak, który pokazałem na tym ujęciu jest myśle wymowny i kierowany do docelowych odbiorców😉👊 Myśleli, że rzucili mnie wilkowi na pożarcie.. Wilk wrócił dowodząc watahą!!!! Dziękuje wszystkim, którzy we mnie wierzyli i na moment nie zwątpili!!!Bo ja w siebie zawsze mocno wierze i nigdy nie zwątpię!!!I Wy róbcie dokładnie to samo!Bez względy na okoliczności!Zawszes do przodu i bądźcie pewni swego!Bo wtedy nikt wam nie odbierze tego!!!Tak jak powiedział Michał Materla!Może zabraknąć tlenu, siły i techniki..Ale serducha, woli walki i charakteru Nigdy!AWOO!!!

PS: Dziękuje za te tysiące wiadomości 🙈❤️!Dużo ludzi pyta o zdrowie, wiec trochę poobijany, ale uśmiechnięty i szczęśliwy!Mam się zdrów!!!I dalej konsekwentnie powolutku byle do przodu!Z Fartem!Pjona!

Mamy To!!Znak, który pokazałem na tym ujęciu jest myśle wymowny i kierowany do docelowych odbiorców😉👊 Myśleli, że…

Opublikowany przez Piotra Szeligę Niedziela, 14 czerwca 2020

Później natomiast postanowił zażartować. Wykorzystał do tego nagranie, na którym widać jak udzielana jest mu pomoc medyczna po walce na FEN 28:

“Ja po dwóch malinowych Redsach 🤣👊.Wracamy do Remizy 😁👊Z Fartem!Pjona!”

Ja po dwóch malinowych Redsach 🤣👊.Wracamy do Remizy 😁👊Z Fartem!Pjona!

Opublikowany przez Piotra Szeligę Środa, 17 czerwca 2020

Zobacz także:

FEN 28: Dantejskie sceny po walce Szeliga vs. Pudzian! Mdlejący zostają zniesieni do karetki! [WIDEO]

Uczestnicy drugiej walki wieczoru FEN 28 zostawili sporo serca w klatce. Wycieńczeni zawodnicy potrzebowali później pomocy medycznej.

Mistrz KSW chce walki Szeligą? “Koniecznie musimy uruchomić maszynę #narkunteam”

Czy mistrz KSW chce walki z Piotrem Szeligą? Pogromca Krystiana Pudzianowskiego, który po sobotniej gali FEN 28 zyskuje coraz większą popularność znalazł się w kręgu zainteresowań mistrza Konfrontacji Sztuk Walki.