MMA PLCiekawostkiMistrz KSW chce walki Szeligą? “Koniecznie musimy uruchomić maszynę #narkunteam”

Mistrz KSW chce walki Szeligą? “Koniecznie musimy uruchomić maszynę #narkunteam”

Czy mistrz KSW chce walki z Piotrem Szeligą? Pogromca Krystiana Pudzianowskiego, który po sobotniej gali FEN 28 zyskuje coraz większą popularność znalazł się w kręgu zainteresowań mistrza Konfrontacji Sztuk Walki.

Chodzi o postać mistrza wagi półciężkiej KSW i byłego pretendenta do tytułu królewskiej dywizji wagowej Tomasza Narkuna. “Żyrafa” napisał tweeta o zainteresowaniu potencjalnym starciem z Piotrem Szeligą.

Mistrz KSW chce walki Szeligą?

Narkun swoje zdanie na temat zainteresowania walką z Szeligą zaprezentował w odpowiedzi na wiadomość dziennikarza wp.pl Artura Mazura:

Oczywiście wiadomość Narkuna to może być drwina na zasadzie “śmieszków-heheszków” z postawi Szeligi w klatce FEN. Były hokeista walkę z Krystianem Pudzianowskim okupił ogromną utratą energii i z oktagonu nie był w stanie wyjść o własnych siłach.

Przypominamy, że Szeliga walkę z Pudzianem wygrał przez TKO po drugiej rundzie. Jego rywal nie był bowiem w stanie wyjść do trzeciej odsłony pojedynku. Ten toczył się na dystansie trzech rund po trzy minuty.

O co chodziło Narkunowi?

W wiadomości, którą zamieścił Tomasz Narkun chodziło o wejście do klatki jego brata – Roberta. Ten był przymierzany jako potencjalny rywal Krystiana Pudzianowskiego na FEN 28. Organizacja FEN jednak nie doszła do porozumienia z bratem mistrza KSW, jednak teraz może dojść do kolejnych rozmów na temat walki w klatce. Tym razem walki z Piotrem Szeligą.

Zobacz także:

Tańcula potwierdza występ na FAME MMA 7, cieszy się z wygranej Szeligi nad Pudzianem [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula to zawodnik organizacji FAME MMA. W specjalnym wywiadzie dla MMA.PL potwierdza występ na nadchodzącej gali FAME MMA 7. Rozmowa z zawodnikiem została przeprowadzona tuż po gali FEN 28.

Co dalej z Pudzianowskim w FEN? Jest deklaracja szefa organizacji!

Co dalej z Krystianem Pudzianowskim w FEN? Czy zawalczy on jeszcze dla drugiej największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce? Odpowiedzi na to pytanie udzielił szef Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak.

FEN 28: Dantejskie sceny po walce Szeliga vs. Pudzian! Mdlejący zostają zniesieni do karetki! [WIDEO]

Uczestnicy drugiej walki wieczoru FEN 28 zostawili sporo serca w klatce. Wycieńczeni zawodnicy potrzebowali później pomocy medycznej.

Pudzianowski nie mógł dalej walczyć

W drugiej walce wieczoru FEN 28 Krystian Pudzianowski przegrał z Piotrem Szeliga. Młodszy brat Mariusza nie był wstanie wyjść do drugiej rundy.