MMA PLNajnowszeKSWPierwszy Hall of FAME KSW oficjalnie zaprezentowany! Ostatnie wyjście Łukasza Jurkowskiego [WIDEO]

Pierwszy Hall of FAME KSW oficjalnie zaprezentowany! Ostatnie wyjście Łukasza Jurkowskiego [WIDEO]

Łukasz Jurkowski już oficjalnie dołączył do galerii sław organizacji KSW. “Juras” ostatni raz wszedł do klatki KSW w akompaniamencie utworu Czesława Niemena “Sen o Warszawie”.

Jurkowski dołączył do galerii sław
Foto: KSW

Człowiek, który tworzył tą dyscyplinę. Zaczynał jako zawodnik, a skończył jako komentator, który świetnie oddaje emocje związane z pojedynkiem. Jego głos stał się znakiem rozpoznawczym federacji KSW.

Debiutował w 2004 roku podczas pierwszej edycji Konfrontacji Sztuk Walki, gdzie wygrał z trzema rywalami jednego wieczoru i został pierwszym mistrzem organizacji. Był finalistom dwóch turniejów, a jego walki dostarczały ogromnych emocji. W 2011 ogłosił zakończenie kariery, jednak kilka lat później powrócił, aby stoczyć bój na Stadionie Narodowym. W tym samym miejscu został dzisiaj pierwszym Hall of Fame KSW.

KSW postanowiło się odwdzięczyć, przygotowując ceremonie wręczenia statuetki Hall of Fame. Łukasz Jurkowski wyszedł tunelem, którym jeszcze kilka lat temu wychodził do swojej walki z Sokoudjou. Podczas wejścia “Jurasa”, mikrofon przejął Andrzej Janisz, wieloletni partner Łukasza przy stole komentatorskim.
Jurkowski odebrał statuetkę i podpisał się na plakacie z numerem jeden, zostając pierwszym wyróżnionym zawodnikiem w historii organizacji KSW

Dziękujemy Łukasz!

Cała ceremonia dostępna do obejrzenia tutaj:

Zobacz także:

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem?

Zepsute święto MMA na PGE Narodowym! Marian Ziółkowski kontuzjowany tuż przed swoją walką!

Bardzo złe informacje dotarły do nas zza kulis gali XTB KSW Colosseum 2, która dzisiaj odbywa się na Stadionie Narodowym. Niestety, tuż przed finałem imprezy, z rozpiski wypadła walka, w której udział mieli wziąć dwaj mistrzowie – Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse.

XTB KSW Colosseum 2: Artur Szpilka przetrwał pierwszą rundę a potem sam ustrzelił Pudziana! [WIDEO]

Artur Szpilka (3-0) znokautował Mariusza Pudzianowskiego (17-9, 1 N/C) ) w drugiej rundzie podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis