MMA PLNajnowszeKSWZepsute święto MMA na PGE Narodowym! Marian Ziółkowski kontuzjowany tuż przed swoją walką!

Zepsute święto MMA na PGE Narodowym! Marian Ziółkowski kontuzjowany tuż przed swoją walką!

Bardzo złe informacje dotarły do nas zza kulis gali XTB KSW Colosseum 2, która dzisiaj odbywa się na Stadionie Narodowym. Niestety, tuż przed finałem imprezy, z rozpiski wypadła walka, w której udział mieli wziąć dwaj mistrzowie – Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse.

marian ziółkowski kontuzjowany

Gala XTB KSW Colosseum 2 to swoiste święto mieszanych sztuk walki w Polsce, które niestety zostało zepsute tuż przy końcówce gali i przed samą walką dwóch mistrzów KSW!

Jak dowiadujemy się ze studia trwającej gali na PGE Narodowym, Marian Ziółkowski doznał kontuzji na rozgrzewce przed walką z Francuzem i ostatecznie nie wyjdzie do starcia o pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej KSW. Polakowi najprawdopodobniej odnowiła się kontuzja kolana.

Salahdine Parnasse, który do tej pory był tymczasowym mistrzem wagi lekkiej, będzie musiał poczekać na starcie o pełnoprawne trofeum wagi do 70 kilogramów największej organizacji MMA w Europie.

Zobacz także:

High League wydaje oświadczenie. Wiemy co z najbliższą galą!

Organizacja High League wydała oświadczenie w związku z niedawnymi wydarzeniami. Decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zamrożono środki finansowe organizacji. Wiadomo już co z najbliższą galą, czyli High League 7.

Jake Paul atakuje Connora McGregora: W boksie nie miałby żadnych szans!

Jake Paul nie próżnuje, bowiem już szuka sobie nowego rywala, a to wszystko mimo zbliżającej się walki z Natem Diazem! Paul po raz kolejny wziął na celownik Connora McGregora!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis