MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW Colosseum 2: Artur Szpilka przetrwał pierwszą rundę a potem sam ustrzelił Pudziana! [WIDEO]

XTB KSW Colosseum 2: Artur Szpilka przetrwał pierwszą rundę a potem sam ustrzelił Pudziana! [WIDEO]

Artur Szpilka (3-0) znokautował Mariusza Pudzianowskiego (17-9, 1 N/C) ) w drugiej rundzie podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

XTB KSW Colosseum 2 Artur Szpilka

Szpilka zaatakował latającym kolanem i okazało się to fatalnym pomysłem. “Pudzian” wyniósł go i łatwo obalił. Wielokrotny mistrz świata Strongman miał dominującą pozycję a po dłuższym czasie uzyskał też dosiad. “Szpila” starał się kleić do niego, aby neutralizować ataki. Pudzianowski spuścił kilka łokci, pracował też pięściami. W ostatniej minucie rundy “Pudzian” podniósł się i rozpuścił nieco ręce. Uderzenia te w większości były jednak niecelne.

“Pudzian” błyskawicznie skrócił dystans, ale tym razem nie zdołał obalić rywala. Zawodnicy poszli w mocną wymianę. Z tej zwycięsko wyszedł były pretendent do pasa WBC w wadze ciężkiej. Po potężnym ciosie Szpilki ‘Pudzian” runął na matę. Piekielny lewy sierpowy okazał się decydujący. Kilka dodatkowych ciosów było już tylko dopełnieniem formalności.

Zobacz także:

High League wydaje oświadczenie. Wiemy co z najbliższą galą!

Organizacja High League wydała oświadczenie w związku z niedawnymi wydarzeniami. Decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zamrożono środki finansowe organizacji. Wiadomo już co z najbliższą galą, czyli High League 7.

Jake Paul atakuje Connora McGregora: W boksie nie miałby żadnych szans!

Jake Paul nie próżnuje, bowiem już szuka sobie nowego rywala, a to wszystko mimo zbliżającej się walki z Natem Diazem! Paul po raz kolejny wziął na celownik Connora McGregora!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis