MMA PLJan BłachowiczPiękne słowa Joanny Jędrzejczyk o Janie Błachowiczu przed UFC 253

Piękne słowa Joanny Jędrzejczyk o Janie Błachowiczu przed UFC 253

Piękne słowa Joanny Jędrzejczyk o Janie Błachowiczu, który w niedzielny poranek czasu polskiego stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC. Polak na UFC 253 zmierzy się z Dominickiem Reyesem.

Joanna Jędrzejczyk to pierwsza zawodniczka pochodząca z Polski, która sięgnęła po najwyższy laur w światowym MMA. Olsztynianka przez lata swojej kariery w UFC zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Teraz w jej ślady może pójść Błachowicz.

Piękne słowa Joanny Jędrzejczyk o Janie Błachowiczu przed UFC 253

Polak jako pierwszy mężczyzna z naszego kraju będzie walczył o pas mistrzowski UFC. Błachowicz zmierzy się z Dominickiem Reyesem w pojedynku, którego stawką będzie zwakowany przez Jona Jonesa pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Jędrzejczyk uważa, że Jan Błachowicz całą swoją karierą, różnymi wzlotami i upadkami oraz oporem w dążeniu do realizacji marzeń pokazał już, że ma mistrzowską mentalność.

Oto, co Jędrzejczyk powiedziała w rozmowie z Arturem Mazurem na portalu sportowefakty.wp.pl:

“To nie jest ten sam Janek co z pierwszej walki z Andersonem. To jest zupełnie inny zawodnik, inny człowiek. Zyskał pewność siebie. Zadzwoniłam ostatnio do niego, żeby mu to powiedzieć.

Powiedziałam mu, że ta walka na pewno będzie piekielnie trudna. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Powiedziałam też “chłopie, idź po swoje, bo po tobie widać, że jesteś bardzo mocny”. Droga po pas nigdy nie jest łatwa i ja mogę coś o tym powiedzieć. Ja akurat nie przegrywałam, ale nie brakowało trudnych momentów. Kariera Janka była pełna wzlotów i upadków, zwycięstw i porażek, ale najważniejsze jest to, że on to wszystko przetrwał. A tym już pokazał mistrzowską klasę i charakter.”

Cała rozmowa Artura Mazura z portalu sportowefakty.wp.pl z Joanną Jędrzejczyk do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Kursy bukmacherskie STS na walkę Dominick Reyes vs. Jan Błachowicz na UFC 253

Już w najbliższy weekend Jan Błachowicz (26-8) jako pierwszym Polak w męskich kategoriach UFC stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa. Nasz partner, firma bukmacherska STS przygotowała bogatą ofertę kursów na tę walkę, jak również na inne pojedynki gali UFC 253 na Fight Island.

Będzie kolejna gala UFC w Polsce! Dana White potwierdza!

Wygląda na to, że będzie kolejna gala UFC w Polsce! Prezes amerykańskiego giganta potwierdził chęć organizacji trzeciej gali UFC w naszym kraju. Tym razem ma osobiście pojawić się w Polsce.

Efektowna zapowiedź FEN 30! Oto najlepsze akcje w historii organizacji 

W sieci pojawiła się bardzo efektowna zapowiedź nadchodzącej gali FEN 30. W materiale zaprezentowanym przez wrocławską organizację można zobaczyć najlepsze akcje w jej historii.