MMA PLNajnowszeONE ChampionshipPiękne obrazki! Potrójny mistrz One Championship pociesza zawodnika po przegranej! [WIDEO]

Piękne obrazki! Potrójny mistrz One Championship pociesza zawodnika po przegranej! [WIDEO]

Anatoly Malykhin (14-0) w piątek w Katarze został pierwszym potrójnym mistrzem w historii MMA. Rosjanin sięgnął po trzeci pas mistrzowski w prestiżowej organizacji One Championship. Niepokonany zawodnik MMA z wielkim szacunkiem podchodzi do zawodników i swoich rywali. W mediach społecznościowych organizacji pojawiło się wzruszające nagranie, kiedy to Rosjanin pociesza jednego z zawodników, który przegrał w Katarze.

One

Malykin stoczył rewanżowy pojedynek z świetnym grapplerem jakim jest Reinier De Ridder (16-2). Zawodnik z Holandii oczywiście szukał okazji, aby walkę przenieść do parteru, ale był na to gotowy jego oponent. W stójce przewagę oczywiście miał Anatoly, który jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej poza UFC.

Sami zobaczcie skróty tego starcia:

All the chaos from the ONE Middleweight MMA World Title showdown between Reinier de Ridder and Anatoly Malykhin 🙌

All the chaos from the ONE Middleweight MMA World Title showdown between Reinier de Ridder and Anatoly Malykhin 🙌#ONE166: Qatar presented by Visit Qatar Media City Qatar Ooredoo Qatar Watch the full ONE166: Qatar event replay on 🇺🇸🇨🇦 Prime 👉 https://bit.ly/ONE166PV🇬🇧🇮🇪 Sky Sports 🌍 Watch.ONEFC.com

Posted by ONE Championship on Friday, March 1, 2024

Piękne zachowanie potrójnego mistrza!

Anatoly Malykhin (14-0) z wielkim szacunkiem podchodzi do swoich rywali, ale także innych zawodników, którzy biją się w organizacji One Championship.

W mediach One ukazało się nagranie, na którym Rosjanin pocieszał smutnego zawodnika Jeremy Miado, który w Katarze doznał przegranej przed czasem.

Warto także zaprezentować zachowanie Anatoly tuż po swojej walce, kiedy to oddał wielki szacunek swojemu przeciwnikowi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis