MMA PLFAME MMAPiechowiak pewny siebie przed walką z Najmanem: Nie interesują mnie jego umiejętności [WIDEO]

Piechowiak pewny siebie przed walką z Najmanem: Nie interesują mnie jego umiejętności [WIDEO]

Foto: pinterest.com

Walka Marcina Najmana (4-2) z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem będzie jednym z głównych wydarzeń FAME MMA 6. Debiutujący w klatce zawodnik opowiedział więcej o starciu w internetowym wywiadzie dla “WINNY LIFE”.

Pojedynek obu panów został zainicjowany tuż po zakończeniu starcia Najmana z Bonusem BGC (0-4). “El Testosteron” szybko przyjął wyzwanie rzucone przez “Bestię”, toteż panowie za kilka tygodni staną naprzeciw siebie w klatce organizacji.

Piechowiak jest bardzo pewny siebie przed pojedynkiem z 40-latkiem.

Nie biorę pod uwagę, że nie wygram. Taka myśl nawet do mnie nie podchodzi. Nawet gdyby ktoś pokazał mi, żebym zobaczył, co Najman potrafi w parterze, co umie zrobić w stójce, jak kopie, to zupełnie mnie to nie interesuje.

“Bestia” odniósł się również do pomysłu Najmana, który sugeruje, iż na jednej gali może stoczyć dwa pojedynki. Oprócz byłego kulturysty bokser jest w stanie przyjąć w oktagonie również Piotra Świerczewskiego. Piechowiak uważa te plany za niedorzeczne.

Ja odpisałem już Marcinowi Najmanowi, że najpierw stoczy walkę ze mną w klatce, a potem o życie w szpitalu i to będzie dla niego ta druga walka. Dla mnie to co, on mówi to absurd.

W wywiadzie okazało się również, iż nawet w przypadku porażki “Bestia” stoczy więcej starć w FAME MMA.

Niezależnie od wyniku walki z Najmanem będę walczył dalej na FAME MMA, bo mam podpisany kontrakt na trzy walki.

Pełny wywiad z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem znajdziecie poniżej: