MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipPearl Gonzalez będzie walczyć na gołe pięści! Podpisała kontrakt z…

Pearl Gonzalez będzie walczyć na gołe pięści! Podpisała kontrakt z…

Foto: Facebook/ Pearl Gonzalez

Weteranka mieszanych sztuk walki Pearl Gonzalez będzie walczyć na gołe pięści! 34-letnia Amerykanka podpisała kontrakt z organizacją produkującą walki bez rękawic!

Gonzalez to zawodniczka organizacji Invicta FC, gdzie ostatnio toczyła swoje zawodowe walki. W swoim ostatnim starciu mierzyła się z Mirandą Maverick, a stawką pojedynku był kontrakt z UFC. Pearl Gonzalez przegrała tamtą walkę decyzją sędziów i nie dołączyła do największej ligi MMA na świecie.

Pearl Gonzalez będzie walczyć na gołe pięści! Podpisała kontrakt z…

Gonzalez postanowiła zatem spróbować swoich sił w walkach na gołe pięści. A jeśli walki na gołe pięści w Ameryce, to BKFC! Właśnie ta organizacja została nowym pracodawcą Amerykanki!

Szczegóły jej najbliższej walki – data, przeciwniczka – nie zostały jeszcze potwierdzone. Kto wie jednak, czy BKFC nie będzie dążyło do zestawienia Gonzalez z Paige VanZant, która ma już kontrakt z Bare Knuckle Fighting Champiosnhip.

Pearl Gonzalez o angażu w BKFC wypowiedziała się tak:

“Postawiłam wszystko na jedną kartę. Spakowałam rzeczy, przeprowadziłam się do Brooklynu w Nowym Jorku by trenować z najlepszą pięściarką na świecie Amandą Serrano. Obiecuję poświęcić swoje życie do tego, by zostać mistrzynią BKFC i nie mogę być szczęśliwszą, rozpoczynając nowy etap w życiu.”

Zobacz także:

Uczestnicy walk mistrzowskich twarzą w twarz przed UFC 261 [WIDEO]

Za nami konferencją prasowa przed zbliżającą się galą UFC 261 w Jacksonville. Zobaczyliśmy na niej uczestników trzech walk mistrzowskich, którzy na koniec konferencji spotkali się też twarzą w twarz z rywalami.

Robert Ruchała o walce Sobiech vs. Kaczmarczyk: Jestem chętny na starcie ze zwycięzcą [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 60, a na niej m.in. dwie walki w kategorii piórkowej. Na rozstrzygnięcia w tej dywizji czeka m.in. utalentowany Robert Ruchała (5-0)

Jake Paul zmierzy się z kolejnym byłym zawodnikiem NBA: “Shaq O’Neal chce mnie wesprzeć w tej walce”

Czy popularny youtuber Jake Paul zmierzy się z kolejnym zawodnikiem NBA? Bohater ostatniej gali Triller Fight Club, gdzie znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i ONE Championship Bena Askrena otrzymał poważne wyzwanie!