MMA PLPrime Show MMAPawlikowski wspiera Kossakowskiego! Generał zabrał głos podczas programu PRIME ZADYMA!

Pawlikowski wspiera Kossakowskiego! Generał zabrał głos podczas programu PRIME ZADYMA!

Podczas wczorajszego programu PRIME ZADYMA było naprawdę ciekawie. Nakręcony Ziemowit Piast Kossakowski postanowił słownie wyjaśnić Jasia Kapele, który momentami nie wiedział jak odpowiedzieć rywalowi. Do starcia prawicy z lewicą dojdzie już dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie.

Kossakowski

W walce wieczoru PRIME SHOW MMA 1 zobaczymy rozwiązanie konfliktu pomiędzy Łukaszem ”Kamerzystą” Wawrzyniakiem, a Markiem ”Lordem Kruszwilem” Kruszelem.

Marek miał krótki epizod treningowy. Związany był on z walką na gali FAME MMA 5, na której Kruszwil skrzyżował rękawice z ”Mini Majkiem”. Pojedynek ten wzbudził wiele kontrowersji, gdyż członek Ekipy Friza jest osobą niskorosłą i znacznie odstawał warunkami fizycznymi od swojego rywala. Ze względu na niestandardową formułę, o tym starciu było głośno na całym świecie.

Generał na linii podczas programu PRIME ZADYMA!

To była spora niespodzianka. Podczas programu PRIME ZADYMA na linii pojawił się Andrzej Pawlikowski – generał brygady Biura Ochrony Rządu. Generał wspiera i kibicuje Ziemowitowi Kossakowskiemu. Mimo wszystko Pawlikowski ma nadzieje, że Kapela się opamięta i zmieni swoje podejście.

Andrzej Pawlikowski: Witam Serdecznie rozumiem, że jesteśmy już na antenie. Witam Jasia Kapele, witam Ziemowita, widzów i kibiców. Dziękuję za zaproszenie do programu i do komitetu honorowego.

Ziemowit Kossakowski: Dziękuję Panie Generale, ja dziękuję za poparcie. Andrzej Pawlikowski jest z nami na wizji, to jest były szef biura ochrony rządu, Generał Wojska Polskiego w stanie spoczynku. Szanowany autorytet. Panie Generale w trakcie dyskusji z redaktorem Kapelą podniosłem hasło Murem za polskim mundurem – zawsze trzeba stać za Wojskiem Polskim, a lewica niestety tak jak komuniści przed laty mordowali ludzi niewinnych, mordowali bohaterów i niszczyli polskie symbole, atakowali polski mundur. Tak Kapela i lewica zamiast stanąć w szeregu z polskimi żołnierzami – atakowali polskich żołnierzy. Panie Generale dziękuję za wsparcie Murem za polskim mundurem.

Cała wypowiedź Generała i program poniżej:

Zobacz także:

Ferrari zapowiada mocny rok: Psycha tak wróciła, że jedno złe słowo i skręcam kark! Co wy na to?

Amadeusz Roślik wraca do mocnej formy. ”Ferrari” jest po obozie w Bakałarzewie, a już niebawem poznamy szczegóły jego następnego pojedynku. Gwiazda FAME MMA zapowiada mocny rok.

Alan Kwieciński wskazał następnego rywala: Kolejna szmata bez zasad, szmata Murańska! Chcielibyście to zobaczyć?

Alan Kwieciński tuż po sobotnim starcie na High League 2 wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Alanik” liczy, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z Mateuszem Murańskim. Tu również jest mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis