MMA PLPaweł TyburskiPaweł Tyburski ma następny konflikt?! ”Zamknij piz*ę, po ch*j się wpi*rdalasz!”

Paweł Tyburski ma następny konflikt?! ”Zamknij piz*ę, po ch*j się wpi*rdalasz!”

Wygląda na to, że Paweł Tyburski ma następny konflikt. W pewnym momencie w dyskusję pomiędzy ”Tyborim”, a Normanem Parke wtrącił się nowy zawodnik PRIME SHOW MMA. Mowa o Mikołaju Jędruszczaku, który nie zgadzał się z opinią Tyburskiego. Były piłkarz był wściekły i wydawało się, że za moment może dojść do rękoczynów.

Tyburski

W ostatnim czasie o ”Tyborim” jest głośno. Chociażby za sprawą konfliktu z popularnym raperem – ”Alberto”. Wszystko na to wskazuje, że w przyszłości dojdzie do takiego starcia. Tyburski zapewnia, że jest dogadany z organizacją High League.

Tyburski wrócił do klatki podczas gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Paweł odbudował się po przegranej z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim. Podopieczny Przemysława Szyszki po raz kolejny udowodnił, że jako freak fighter prezentuje świetny poziom sportowy. Już w pierwszej odsłonie zdemolował Łukasza Lupę.

Dymy!

Mikołaj Jędruszczak postanowił się wtrącił i wypowiedzieć się również jako widz. Mikołaj uważa, że ”Tybori” nie powinien chcieć jeszcze większych kwot za walkę z ”Storminem” – jeśli tak bardzo chce wyzwań. Tyburski był wściekły. Padły mocne słowa.

Całą konferencję zobaczycie poniżej:

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał walkę z cieniem na tle uroków Mazur. Jego rywal – Marcin Najman w strachu?

O tej walce już teraz jest głośno, a z biegiem czasu będzie jeszcze głośniej! Prezes FEN Paweł Jóźwiak pokazał bowiem walkę z cieniem i zrobił to na łódce na tle urokliwych Mazur.

KSW poruszone wyczynem Anity Włodarczyk! Piękna reakcja polskiej organizacji! Widzieliście?

Niedawno pisaliśmy, że Anita Włodarczyk sama pojmała złodzieja, który chciał ukraść jej auto. Polska mistrzyni olimpijska popisała się nieprzeciętnymi umiejętnościami i sama pojmała złodzieja! Na jej wpis odpowiedziała organizacja KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis