MMA PLMarcin NajmanPaweł Jóźwiak ostro o Najmanie: Nie ma charakteru i nigdy nie miał! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak ostro o Najmanie: Nie ma charakteru i nigdy nie miał! [WIDEO]

Postanowiliśmy skontaktować się z Pawłem Jóźwiakiem, który skomentował potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Pewne jest jedno – do walki nie dojdzie w organizacji MMA VIP ani Fight Exclusive Night.

Walka planowana jest jesień tego roku. ”El Testosteron” tym samym ponownie wróci z emerytury. Prezes FEN jest pewny swego, a swoje przygotowania spędzi pod okiem Marcina Naruszczki. Ponadto będą treningi w Ankosie Poznań.

Jóźwiak o walce z Najmanem: Wiem co to znaczy przyjąć i uderzyć!

Paweł Jóźwiak w rozmowie z naszym portalem skomentował potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Prezes FEN jest przekonany, że sprawi niespodziankę w klatce!

Nie no na pewno ma większe doświadczenie ode mnie i tak dalej. Ja jestem byłym sportowcem, jestem byłym rugbystą. Naprawdę jestem twardym gościem, nie raz walczyłem, biłem się na boisku. Wiem co to znaczy przyjąć i uderzyć. Jestem spokojny o to, że sobie poradzę, bo uważam, że w sporcie najważniejszy jest charakter. Całe życie w sporcie mnie tego nauczyło, że mam charakter, więc kompletnie Marcina się nie boje, bo wiem – że Marcin tego charakteru nie ma.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

High League – jak wykupić PPV?

Już pod koniec sierpnia w Ergo Arenie czeka nas gala High League. Nowy gracz na polskim rynku pojedynków freakowych przygotował mocną rozpiskę.

Bombardier zawalczy poza KSW! Rywalem legenda kick-boxingu! Co teraz?

Serigne Ousmane Dia (2-0) nie zamierza czekać i już we wrześniu stoczy następny pojedynek. ”Bombardier” w marcu miał zadebiutować w największej organizacji w naszym kraju. Legendarny zawodnik senegalskich zapasów w walce wieczoru KSW 59 miał zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).