MMA PLHighleagueHigh League – jak wykupić PPV?

High League – jak wykupić PPV?

Foto: High League

Już pod koniec sierpnia w Ergo Arenie czeka nas gala High League. Nowy gracz na polskim rynku pojedynków freakowych przygotował mocną rozpiskę.

W walce wieczoru spotkają się dwie bardzo popularne influencerki – Lexy Chaplin i Natalia “Natsu” Karczmarczyk. Była mistrzyni świata w boksie Ewa Brodnicka zawalczy zaś z youtuberką Anielą “Lil Masti” Bogusz, którą mogliśmy już oglądać na galach FAME MMA oraz FEN.

Ponadto podczas gali wystąpi m.in. Adrian “Medusa” Salamon, który podejmie Macieja Rataja. Zawalczy także popularny Piotr “Bonus BGC” Witczak, którego przeciwnikiem będzie streamer Jakub “Japczan” Piotrowicz.

Freakowa organizacja przygotowała też inne ciekawe pojedynki. W klatce zmierza się bowiem niskorośli – Maciej “Big Jack” Jarema i Jakub “Carlito” Olewicki. Zobaczymy również walkę z udziałem… 3 zawodników. Jednocześnie walczyć będą bowiem Łukasz „Lukas TV” Wdowiak, Sebastian “Bunio” oraz Łukasz “Yoczook” Walaszek.

Pierwsza gala High League odbędzie się 28 sierpnia w Ergo Arenie.

High League – jak wykupić PPV?

Galę będzie można obejrzeć w Internecie na highlive.tv. Cena transmisji uzależniona jest od wybranego wariantu.

Wariant BASIC oferuje transmisję w jakości 720p i dostęp do zapisu gali przez 24 godziny od jej zakończenia. W tym wypadku cena wynosi 24,99 zł.

Wybierając wariant PREMIUM otrzymamy transmisję w jakości 1080p i dostęp do zapisu gali przez tydzień po jej zakończeniu. Na dodatek dostępna będzie także transmisja z tzw. hejt roomu. Usługa w tym wariancie kosztuje 29,99 zł.

Niezależnie od wybranej formy płatności ceny poszczególnych wariantów pozostają niezmienne. Możemy zapłacić za pomocą przelewu internetowego, BLIK-a, karty płatniczej czy też przy użyciu Google Pay bądź Apple Pay.

High League PPV

Karta walk HIGH LEAGUE:

Lexy Chaplin (0-0) vs. Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs. Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs. Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs. Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs. Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs. Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs. Łukasz
“Yoczook” Walaszek (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs. Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs. Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

Zobacz także:

High League 1: Pierwszy face to face między Brodnicką a Lil Masti: “Będą sztuczne cycki z prawdziwymi cyckami” Kto będzie górą?

Za nami pierwszy face to face między Ewą Brodnicką a Lil Masti, które są jednymi z głównych bohaterek zbliżającej się wielkimi krokami gali High League 1.

Robert Burneika o pojedynku z Szostakiem: Ta walka mogłaby być ciekawa! Dobry pomysł?

W maju upłynęły 4 lata, kiedy ostatnio do klatki MMA wszedł Robert Burneika. “Hardkorowy Koksu” nie narzeka na brak zainteresowania ze strony freakowych organizacji, które chętnie zobaczyłyby Litwina w swoich szeregach. “Ta walka mogłaby być ciekawa” – odpowiedział 43-latek zapytany o potencjalne zestawienie z Akopem Szostakiem.