MMA PLKSWBombardier zawalczy poza KSW! Rywalem legenda kick-boxingu!

Bombardier zawalczy poza KSW! Rywalem legenda kick-boxingu!

Serigne Ousmane Dia (2-0) nie zamierza czekać i już we wrześniu stoczy następny pojedynek. ”Bombardier” w marcu miał zadebiutować w największej organizacji w naszym kraju. Legendarny zawodnik senegalskich zapasów w walce wieczoru KSW 59 miał zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Dia wypadł z pojedynku na parę godzin przed galą. ”Bombardier” doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Nowym przeciwnikiem Pudzianowskiego został Nikola Milanović, dla którego był to debiut zawodowy. Serb nie postawił wysoko poprzeczki. Pudzianowski szybko i łatwo zastopował przeciwnika.

”Bombardier” gotowy na kolejną walkę!

Serigne Ousmane Dia (2-0) jest już gotowy na następny pojedynek w mieszanych sztukach walki. Jak informuje LaSueur.com dojdzie do ciekawego starcia już dwudziestego piątego września. Dia na gali The Legends of K-1 zmierzy się z legendarnym Jerome Le Bannerem.

Warto zaznaczyć, że będzie to druga próba doprowadzenia do tego starcia. Pierwsza skończyła się fiaskiem ze względu na sytuację covidową.

”Geronimo” w poprzednim roku stoczył jeden pojedynek w mieszanych sztukach walki. Francuz w 50-sekund zdemolował Changa Hee Kima na gali Heat 46. 

Le Banner wszystkim znany jest jako legenda K-1. Jerome może aktualnie pochwalić się passą dziewięciu zwycięstw z rzędu. Ostatni start w kick-boxingu miał miejsce w Rosji, gdy bez problemów zastopował kontrowersyjnego Viacheslava Datsika.

Zobacz także:

Warszawski Dresik po zwycięstwie liczy na walkę z… Jackiem Murańskim! Co wy na to?

Norbert Janecki ma pewien pomysł! ”Warszawski Dresik” ma nadzieje, że po zwycięstwie z Mateuszem Murańskim zawalczy z jego ojcem Jackiem. Janecki gwarantuje, że jeśli szybko pójdzie – to może bić z drugim ”Muranem” w ten sam wieczór.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza! Zaskoczeni?

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.