MMA PLNajnowszeHighleaguePaweł Jóźwiak odpłaca się “El Testosteronowi” i proponuje pójście w stand-up: “Kabaret pod wesołym Najmanem!”

Paweł Jóźwiak odpłaca się “El Testosteronowi” i proponuje pójście w stand-up: “Kabaret pod wesołym Najmanem!”

Wczoraj na II Konferencji Prasowej promującej galę High League 6 doszło do kolejnej słownej konfrontacji między Marcinem Najmanem a Pawłem Jóźwiakiem. “Prezes FEN” podczas tego wydarzenia odpłacił się “El Testosteronowi” na zaczepki.

Paweł Jóźwiak

Poszło o słowa Najmana, który zaproponował, by Jóźwiak zamiast we freak fighty zaczął bawić się w chippendalesa. Więcej o tych słowach “El Testosterona” pisaliśmy TUTAJ -> Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Paweł Jóźwiak odpłaca się “El Testosteronowi” i proponuje pójście w stand-up: “Kabaret pod wesołym Najmanem!”

“Prezes FEN” widząc dobry humorystycznie dzień Najmana zaproponował mu pójście w stand-up lub kabarety:

“Pawłowski, ja mam najlepszy pomysł. Marcin, ty też pierdol te walki. Ty się do tego kompletnie nie nadajesz, już nie chce Polska widzieć jak ty przegrywasz i idź do kabaretów! Kabarety Najmana! Kabaret pod wesołym Najmanem! Rozbijasz banki!”

Najlepsze urywki z panelu z konferencji z udziałem Marcina Najmana i Pawła Jóźwiaka do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Załamany Nikola Milanović po przegranej z Wielkim Bu: Przegrałem sam ze sobą [WIDEO] Widzieliście?

FEN 45 już za nami. Jednym z bardziej medialnych starć tego wydarzenia był pojedynek Patryka Masiaka z Nikolą Milanoviciem. Walka zakończyła się bardzo szybkim nokautem na rzecz tego pierwszego. Co nie zagrało u wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski judo? Nikola Milanović skomentował swoją słabą dyspozycję!

Sławomir Peszko w FAME MMA? Były reprezentant Polski komentuje!

Na kanale “Szalony Podcast” ukazała się rozmowa z byłym reprezentantem Polski – Sławomirem Peszko. Zawodnik podczas rozmowy wspomniał, że miał propozycje walki z Robertem Karasiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis