MMA PLNajnowszeFAME MMASławomir Peszko w FAME MMA? Były reprezentant Polski komentuje!

Sławomir Peszko w FAME MMA? Były reprezentant Polski komentuje!

Na kanale “Szalony Podcast” ukazała się rozmowa z byłym reprezentantem Polski – Sławomirem Peszko. Zawodnik podczas rozmowy wspomniał, że miał propozycje walki z Robertem Karasiem.

Sławomir Peszko to były reprezentant Polski, w latach 2002-2019 grał w takich klubach jak Wisła Płock, Lech Poznań, FC 1 Köln, Wolverhampton, Parma, Lechia Gdańsk czy Wisła Kraków. Obecnie jest piłkarzem Wieczystej Kraków. We wszystkich klub wystąpił łącznie 451 razy zdobywając 123 gołe. W reprezentacji Polski grał w latach 2008-2022, wystąpił 44 razy zdobywając 2 gole. Zagrał też na Mistrzostwach Europy 2016 oraz Mistrzostwach Świata 2018.

Peszko o walce w FAME MMA!

W rozmowie z “Szalonym Reporterem” na kanale “Szalony Podcast” Sławomir Peszko postanowił wypowiedzieć się na temat oferty z FAME MMA. Przyznał, że prowadzone były już pierwsze rozmowy.

Ja jestem taki, że nigdy nie zamykam sobie drzwi. Gdzieś przez głowę mi przeszło, że taka duża gala, Fame w Krakowie, swoja publiczność, ja tu ze świata piłki, coś zupełnie innego (…) Trochę “hajsu” by wpadło, choć ja go aż tak nie potrzebuję.

Robert Karaś to triathlonista oraz zawodnik FAME MMA. W organizacji freakowej stoczył jeden pojedynek, który miał miejsce w tym roku na 17 edycji. Zmierzył się tam w kickboxingu z “Filipkiem”. Walka zakończyła się wygraną Karasia jednogłośnie na punkty.

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis