MMA PLFreak FightPaweł Jóźwiak o Jasiu Kapeli: Najman bzdury klepie, to jest nasz autorski pomysł! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak o Jasiu Kapeli: Najman bzdury klepie, to jest nasz autorski pomysł! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak gwarantuje, że to oni są pomysłodawcami zestawienia Jasia Kapeli z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Marcin Najman nie tak dawno mówił, że prezes Fight Exclusive Night podkrada każde pomysły nawiązując także do wspomnianego Kapeli.

Przy Jasiu Kapeli jest ostatnio gorąco. Jego udział na Kanale Sportowym w ”Hejt Parku” wzbudził duże zainteresowanie. Kapela to ”poeta” mający kontrowersyjne poglądy.

Poniżej zobaczycie ostatni wywiad z Marcinem Najmanem:

Jóźwiak: Rozumiem marketing, ale niech nie przegina!

Paweł Jóźwiak w rozmowie z naszym portalem zdradził, że to właśnie oni są pomysłodawcami walki Jasia Kapeli, który jeszcze w tym roku ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Nastąpi to w nowo powstałej organizacji freak fightowej. Pierwsza gala odbędzie się jesienią.

Nie no Najman bzdury klepie kompletne. Nie wie co mówi. Rozumiem marketing, ale niech nie przegina. Marcin dobrze wie, że to był nasz pomysł, ale poszła tam po prostu kaczka medialna i ktoś przez przypadek napisał, że ta walka będzie u Marcina Najmana. Gdzie od początku było wiadomo, że my to planujemy zorganizować. Marcin to usłyszał i szybko pomysł podchwycił, od razu sobie to przypisał, ale to jest nasz autorski pomysł. Jak ktoś ma do tego wątpliwości to niech spyta Jasia Kapeli, albo Kossakowskiego, z którą organizacją miał od początku kontrakt podpisany i która organizacja to wymyśliła.         

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Warszawski Dresik po zwycięstwie liczy na walkę z… Jackiem Murańskim! Co wy na to?

Norbert Janecki ma pewien pomysł! ”Warszawski Dresik” ma nadzieje, że po zwycięstwie z Mateuszem Murańskim zawalczy z jego ojcem Jackiem. Janecki gwarantuje, że jeśli szybko pójdzie – to może bić z drugim ”Muranem” w ten sam wieczór.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza! Zaskoczeni?

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.