MMA PLElite FightersWarszawski Dresik po zwycięstwie liczy na walkę z… Jackiem Murańskim!

Warszawski Dresik po zwycięstwie liczy na walkę z… Jackiem Murańskim!

Norbert Janecki ma pewien pomysł! ”Warszawski Dresik” ma nadzieje, że po zwycięstwie z Mateuszem Murańskim zawalczy z jego ojcem Jackiem. Janecki gwarantuje, że jeśli szybko pójdzie – to może bić z drugim ”Muranem” w ten sam wieczór.

”Warszawski Dresik” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki w najbliższą sobotą. Jego starcie z Mateuszem Murańskim będzie walką wieczoru pierwszej edycji Elite Fighters. Warto zaznaczyć, że Janecki jest dużo cięższy od przeciwnika.

Janecki: Może tego samego dnia jak zakończe szybko walkę!

Pewności siebie Norbertowi Janeckiemu nie można odmówić. ”Warszawski Dresik” w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że przy mniejszych obiciach jest w stanie od razu zmierzyć się z ojcem Mateusza.

Powiem chciałbym, żeby mi ta pierwsza walka się udała i potem chciałbym wyjść ze starszym Murańskim. Jakby nie było ta krav maga to jest taki… nie oszukujmy się, taka brudna walka i to jest bardzo bliski klincz. A ja bym nie dał tego klinczu. Jeżeli tata Murański jest na tyle odważny i jeśli pokonam jego syna to jak najbardziej wzywam do oktagonu może tego samego dnia jak zakończę szybko walkę.      

Zobacz także:

Załęcki chętny na walkę z Sararą w KSW: Nikomu nie odmawiam, mogę walczyć z każdym! [WIDEO] Co wy na to?

Denis Załęcki nie zamierza kalkulować! Zawodnik walczący na gołe pięści trenuje również mieszane sztuki walki. Załęcki jest otwarty na starcie z Tomaszem Sararą, bo jak zapewnia nigdy nie odmawia wyzwań.

Mateusz Murański o Kwiecińskim: Jesteś zwykłym ścierwem! Będzie ciąg dalszy?

Mateusz Murański postanowił w mediach społecznościowych wypowiedzieć się o Alanie Kwiecińskim. Mowa o ostatnim kontrowersyjnym zachowaniu byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”.