MMA PLFENPaweł Jóźwiak dosadnie o walce Wielki Bu vs. Nikola: Milanović wyszedł sparaliżowany, przykro mi [WIDEO]

Paweł Jóźwiak dosadnie o walce Wielki Bu vs. Nikola: Milanović wyszedł sparaliżowany, przykro mi [WIDEO]

Emocje po gali Fight Exclusive Night 45 powoli opadają. Całe wydarzenie skomentował na gorąco prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

45-ta odsłona FEN nie zawiodła kibiców. Ciekawe zestawienia, kolejny świetny występ Czarka Oleksiejczuka, a także głośna walka w wadze ciężkiej. Kolejny już event w Ząbkach drugiej największej federacji MMA w Polsce można niewątpliwie uznać za sukces.

Paweł Jóźwiak ma ostatnio wiele na głowie. Wynika to ze względu na zarówno pracę przy swojej federacji, jak i karierze freak fightera. Po niedawno stoczonej walce z Boxdelem na Fame MMA 17, która zakończyła się porażką, “Prezes FEN” stoczy rewanżowe starcie z Najmanem na High League 6.

Paweł Jóźwiak o Oleksiejczuku:

Założyciel FEN wypowiedział się na temat walki Patryka Masiaka z Nikolą Milanoviciem:

Taki jest sport. To była walka taka, która gwarantowała tam jakiś poziom sportowy z racji tego, że “Wielki Bu” toczył już pojedynki na galach zawodowych w boksie. Nikola bił się z “Pudzianem”…napewno ta konfrontacja wzbudzała wiele emocji wśród kibiców. Była takim smaczkiem. Niestety, nie poszła ona napewno po myśli Nikoli. Rozmawiałem z nim sam, powiedział, że zestresował się po prostu. Nie był sobą i wyszedł sparaliżowany. Przykro mi, bo bardzo lubię Nikolę i wiem, że stać go, żeby pokazać dużo więcej. No niestety nie wyszło, czasami tak się zdarza w sporcie.

Paweł Jóźwiak przybliżył nam aktualną sytuację kontraktową Cezarego Oleksiejczuka:

To nie jest ostatnia walka Czarka w kontrakcie, dementuję takie rzeczy. Czarek ma kontrakt ważny do 2024-tego roku, z tego co pamiętam to do lutego. Czarek ma jasną klauzulę do UFC. Jak się zgłoszą to wiadomo, że go puścimy, bo ma to zapisane w kontrakcie. Jeżeli będziemy o czymś rozmawiać to o kolejnych, mocnych rywalach, bowiem z pewnością Czarek oczekuje takich od nas.

Cały wywiad z Pawłem Jóźwiakiem poniżej:

Zobacz także:

LFL 8: Kalenik i Kępa pokonują dużych faworytów! Udany wieczór w Holandii! [WIDEO]

Mamy świetne wiadomości z Holandii, a dokładnie z Amsterdamu, gdzie odbyła się dzisiejsza gala Levels Fight League 8. W karcie walk pojawiło się dwóch naszych reprezentantów, a event był transmitowany w Viaplay.

Nikita Krylov otwarty na rewanż z Janem Błachowiczem!

Za nami gala UFC Vegas 71. W jednej z walk Nikita Krylov zmierzył się z Ryanem Spannem. Pojedynek ten zakończył się przez podobnie w 1 rundzie wygraną Ukaińca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis