MMA PLNajnowszeBoxdelPaweł Jóźwiak chciał wykpić Boxdela za projekt MOVE Federation. Admin FAME MMA kontrowersyjnie odpowiedział!

Paweł Jóźwiak chciał wykpić Boxdela za projekt MOVE Federation. Admin FAME MMA kontrowersyjnie odpowiedział!

Jeden z ludzi zajmujących się pomaganiem przy organizacji gal PRIME Show MMA i prezes szanowanego projektu Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak chciał wykpić Boxdela za projekt, w którym brał udział, mianowicie MOVE Federation.

Paweł Jóźwiak chciał wykpić Boxdela

MOVE to nowa odmiana zabawy piłkarskiej, która z wykorzystaniem influenserów znanych z występów we freakowych walkach w MMA ma propagować grę w piłkę nożną.

Ostatnio doszło do meczu, w którym zmierzyli się Team Gola z Teamem Boxdel. Paweł Jóźwiak ma natomiast od dawna na pieńku z współwłaścicielem FAME MMA i próbował go wykpić na ten projekt.

Paweł Jóźwiak chciał wykpić Boxdela za projekt MOVE Federation

Problem jednak w tym, że naraził się na kontrę w postaci kontrowersyjnej odpowiedzi admina FAME MMA oraz… sam wycofał się ze swojej “szpileczki”.

Jóźwiak próbował wykpić Boxdela za ilość kibiców, która na żywo oglądała potyczkę MOVE Federation z jego udziałem:

Chwilę po tym, jak uwagę prezesowi FEN zwrócił dziennikarz Hubert Mściwujewski, ten wycofał się z ataku:

Największe jednak “dymy” były podczas wymiany słownej z adminem FAME MMA. W pewnym momencie mieliśmy nawet metaforyczne “liczenie” Prezesa po nokdaunie:

Zobacz także:

Wpadka jednego z właścicieli FAME MMA? Gola zdradził najbliższego rywala Ferrariego?

Wojciech Gola zasugerował kto będzie kolejnym przeciwnikiem Amadeusza Roślika? Mateusz Kaniowski, który prowadził wywiad nie ma wątpliwości. Przypomnijmy, że Roślik miał wystąpić podczas pierwszego wydarzenia ”MOVE”, lecz ostatecznie z pomysłu zrezygnowano. Powód? Ryzyko doznania niepotrzebnej kontuzji przed ważną walką.

Pięściarz Nikołaj Wałujew miga się od wyjazdu na front?

Nikołaj Wałujew zadeklarował, że stawi się w wojskowej komisji rekrutacyjnej, a teraz miga się od wyjazdu na front? We wrześniu ogłoszono mobilizację w Rosji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis