MMA PLNajnowszeCiekawostkiPaweł Fajdek atakuje Najmana: Gdyby nie ty, to polskie dzieci nie wiedziałyby kim nie warto zostawać!

Paweł Fajdek atakuje Najmana: Gdyby nie ty, to polskie dzieci nie wiedziałyby kim nie warto zostawać!

Najlepszy młociarz w naszym kraju – Paweł Fajdek atakuje… Marcina Najmana! Wszystko zaczęło się od komentarza “El Testosterona” na temat słów Fajdka, który zajmując 9. miejsce w 88. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Roku w Polsce narzekał na brak docenienia przez fanów.

Paweł Fajdek atakuje Najmana

Najman swego czasu nagrał na swój kanał na YouTube film z komentarzem dotyczącym słów Pawła Fajdka na wspomnianej gali mistrzów sportu:

Paweł Fajdek atakuje Najmana: Gdyby nie ty, to polskie dzieci nie wiedziałyby kim nie warto zostawać!

Teraz mamy odpowiedź młociarza. Paweł Fajdek, który co prawda doświadczenia w walkach w klatce nie ma, ale w potencjalnej konfrontacji z Marcinem Najmanem najprawdopodobniej byłby wyraźnym faworytem, w taki sposób odpowiedział “El Testosteronowi”, którego nazywa “Estrogenem”:

“Pan Marcin “Estrogen” Najman miał rację. Miał rację ale tylko w jednej sprawie – nie znamy się. I bardzo dobrze, bo tak nisko jeszcze nie upadłem. Co mogę ci Marcin powiedzieć? Cieszę się, że jesteś. Gdyby nie ty, to polskie dzieci nie wiedziałyby kim nie warto zostawać. Nazywasz się sportowcem, a jesteś po prostu karykaturą sportowca. Taka dobra rada na twój przyszły obóz. Jedziesz w Tatry i pamiętaj – w Tatrach są niedźwiedzie, a klepanie na nie nie pomaga.” – powiedział w filmie nagranym w mediach społecznościowych.

Jak myślicie – czy kiedykolwiek Paweł Fajdek wejdzie do klatki na walkę w MMA?

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis