MMA PLNajnowszeHighleaguePaweł B. zwrócił się do kibiców: Wyjdę, będę wiedział, kto jest kim!

Paweł B. zwrócił się do kibiców: Wyjdę, będę wiedział, kto jest kim!

Paweł B. przebywa w więzieniu skąd pisze wiadomości. W treści ostatniego listu postanowił poprosić fanów o środki finansowe.

Bomba

9 lutego internet obiegła informacja, że 35-letniego Pawła B. zatrzymała policja. Znaleziono go na jednej z ulic w Gdańsku. Po zatrzymaniu trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa 2-letni wyrok. Został uwięziony w najlepszym swoim momencie kariery freakowej. Gdyby nie więzienie to z pewnością brałby teraz udział w galach na najwyższych miejscach karty walk. Za nim został zatrzymany stoczył pojedynek na gali High Legaue 5 w kickboxingu, gdzie pokonał przez dyskwalifikuje Mateusza Murańskiego.

“Scarface” zbiera na wypiskę!

Paweł B. regularnie pisze listy, w których wspomina m.in o tym, że jest niewinny i, że do sieci trafią dowody świadczące o jego niewinności. Wspomniał też, że pisze książkę, która ma być “bestsellerem”.

Wczoraj w mediach społecznościowych freak fightera pojawił się list. Poprosił w nim kibiców by wpłacali pieniądze i dodał, że pomaga współosadzonym.

Kochani, możecie też wpłacić jakiś grosik na wypiskę, cały czas pomagam tu dobrym ludziom, bo i tacy tu są, a jak patrzę na ich los, to aż tatuaże mi się rozmazały. Każda wpłata będzie istotna, no i będę wiedział, kto wpłaca, bo mam do tego wgląd poprzez Wychowawcę. To nie jest tajemnica. Wyjdę będę wiedział, kto jest kim.

Zobacz także:

Ważenie przed KSW 80: Eskiev vs Ruchała na żywo w czwartek od 18:00

Organizacja KSW pragnie zaprosić fanów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne ważenie przed galą KSW 80, które odbędzie się w czwartek, 16 marca w Centrum Kultury Muza, przy ulicy Armii Krajowej 1 w Lubinie. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp dla fanów będzie wolny. Oficjalną ceremonię ważenia i face to face kibice będą mogli obejrzeć również na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW. Przed ważeniem, o godzinie 16:50 odbędzie się również Q&A z gościem specjalnym.

Dawid Załęcki o Don Kasjo: Jak chcą to niech kamerkę wezmą, ktoś nagra i puści w internet!

Konflikt pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Denisem Załęckim to głośny temat. Pomiędzy zawodnikami dalej padają mocne słowa. W przyszłości może dojść do ich starcia w klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis