MMA PLNajnowszeDawid ZałęckiDawid Załęcki o Don Kasjo: Jak chcą to niech kamerkę wezmą, ktoś nagra i puści w internet!

Dawid Załęcki o Don Kasjo: Jak chcą to niech kamerkę wezmą, ktoś nagra i puści w internet!

Konflikt pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Denisem Załęckim to głośny temat. Pomiędzy zawodnikami dalej padają mocne słowa. W przyszłości może dojść do ich starcia w klatce.

Denis powraca po dwóch porażkach z rzędu. Najbliższy pojedynek stoczy już w tą sobotę podczas High League 6, gdzie w boksie w małych rękawicach zmierzy się z Pawłem Tyburksim. Na tej samej gali zawalczy też jego ojciec – Dawid. Zmierzy się on z “Don Diego” w kickboxingu w małych rękawicach.

“Bad Boy we freakach walczy w High League. Stoczył 3 pojedynki, z których udało mi się wygrać tylko jeden. W debiucie w lutym 2022 roku na 2 edycji po pełnej dominacji pokonał w kickboxingu Alana Kwiecińskiego. Drugi pojedynek odbył się w czerwcu 2022 roku podczas High League 3 Extra, gdzie musiał uznać wyższość “Don Diego”. Ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2022 roku na 5 edycji. Zmierzył się z Arturem Szpilką, z którym przegrał przed czasem.

Dawid Załęcki o “Don Kasjo”!

W wywiadzie dla Fansportu TV Dawid Załęcki postanowił wypowiedzieć się na temat “Don “Kasjo. Wspomniał tam, że pojedynek jego syna – Denisa z “Don Kasjo” zamiast w klatce powinien odbyć się na ulicy.

Ja uważam, że Denis nie powinien dać mu tej walki i powinien wyjaśnić na ulicy. Jak chcą, to niech kamerkę wezmą, ktoś nagra i puści w Internet. Moim zdaniem Denis nie powinien mu dać zarobić złotówki za to wszystko. Ma tylu zawodników, z którymi może walczyć, więc olać go i tyle.

“Don Kasjo” we freakach walczył w FAME MMA oraz Prime Show MMA. Stoczył tam łącznie 9 pojedynków przegrywając tylko jeden. W organizacji FAME MMA zadebiutował w 2019 podczas trzeciej edycji. Zmierzył się z Adrianem Polakiem, którego pokonał. W kolejnych pojedynkach mierzył się z Dawidem Ambroziakiem, Maciejem Ratajem, Marcinem Najmanem, Normanem Parke, “Boxdelem” czy Marcinem Wrzoskiem. Jednej porażki doznał na jubileuszowej 10 edycji przegrywając w boksie z Normanem Parke.

Obecnie walczy w Prime Show MMA. Stoczył tam narazie dwa pojedynki i żadnego nie przegrał. W pierwszym podczas Prime Show MMA 1 w 2022 roku pokonał w boksie Mateusza Murańskiego, a w drugim na 4 edycji też w boksie w 2 rundzie zastopował “Popka”.

Zobacz także:

Mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego: Zobaczycie w oktagonie co to będzie! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbyła się druga Konferencja Prasowa przed galą High League 6, na której to oglądaliśmy między innymi mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego.

Turyński chętny na walkę z Sararą na PGE: Do teraz się chełpi, że mnie pokonał! [WIDEO] Co wy na to?

Michał Turyński w rozmowie z naszym portalem wyznał, że gdyby tylko pojawiła się propozycja walki z Tomaszem Sararą bądź Arkadiuszem Wrzoskiem na PGE Narodowym, to nie zastanawiałby się nawet chwili. Trzeba przyznać, że kolejne zestawienie topowych ciężkich kick-boxerów mogłoby dostarczyć kibicom dużo emocji. Do gali KSW Colosseum dojdzie już trzeciego czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis