MMA PLClout MMAPaweł Bomba po operacji! ”Scarface” zapowiada kolejne pojedynki

Paweł Bomba po operacji! ”Scarface” zapowiada kolejne pojedynki

Paweł Bomba ponownie zabrał głos. ”Scraface” w mediach społecznościowych zdradził, że jest już po operacji. To nie koniec, ponieważ freak fighter już w tym momencie zapowiada kolejne pojedynki.

Bomba

Przypomnijmy, że Bomba miał zawalczyć na ostatniej gali Clout MMA 1 w Warszawie. Jego przeciwnikiem miał być Dominik Pudzianowski.

Dlaczego w nie zobaczyliśmy czwartej walki Pawła? Sąd Okręgowy w Elblągu zarządził doprowadzenie ”Scarface” do zakładu karnego i jednocześnie wystawił za nim list gończy.

Pudzianowski wystąpił w Warszawie i zmierzył się z piłkarzem Błażejem Augustynem, który zaprezentował się z świetnej strony i wygrał po całym dystansie.

Paweł Bomba po operacji!

”Scraface” ma za sobą operacje. Paweł Bomba w mediach społecznościowych zdradził co u niego.

Sieeemanko!!! Ja już po pierwszych z trzech zabiegów, żeby nie pisać operacji, ale w pełnej narkozie to raczej operacja, zresztą kij w semantykę 🤌🏻 ważne żeby wszystko było dobrze 🦾 Unikałem szpitali od dziecka przez nieciekawe doświadczenia, ale tutaj było naprawdę dobrze. Lekarze i personel medyczny na najwyższym poziomie! Co prawda kosztowało mnie to pare stylówek, łańcuch i sikor @amadeusznolove No ale zdrowie ma się jedno, a forsę zarobić można zawsze 🦾 No i rekonwalescencja w takim miejscu bardziej przyjemna niż w naszym deszczowym ciemnogrodzie! Przede mną jeszcze dwa zbiegi czy tam operacje i będę mógł znowu tańczyć na weselach 🤌🏻😂 trzymajcie kciuki, żeby nie było żadnych powikłań!

W komentarzach Paweł został zapytany czy pojawiła się propozycja walki z ”El Testosteronem” i Normanem Parke. 

Tak. Zrobimy to, jak skończę leczenie – odpowiedział Bomba.

Bomba w swojej przygodzie w freak fightach zmierzył się z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem, Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem oraz Mateuszem Murańskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis