MMA PLNajnowszePaweł BombaPaweł Bomba nie dał rady dotrzeć do Polski. Freak został zatrzymany przez Interpol!

Paweł Bomba nie dał rady dotrzeć do Polski. Freak został zatrzymany przez Interpol!

No i w pizdu, i wylądował, i cały misterny plan też w pizdu. Paweł Bomba jak Stefan Siarzewski z filmu „Kiler-ów 2-óch” – jego plan także spłonął na panewce.

Bomba zatrzymany
Foto: Clout MMA

Zawodnik m.in. Clout MMA nie zdołał dolecieć do Polski. Poszukiwany międzynarodowym listem gończym, Paweł Bomba został złapany przez Interpol. Freak chciał wrócić do ojczyzny, by odbyć karę w więzieniu.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce w Stambule, ale podobno służby pozwoliły Bombie na dalszą podróż. W Mołdawii, gdzie doszło do następnego zatrzymania, funkcjonariusze nie byli już tak łaskawi – na nieszczęście Pawła.

Scarface trafił do mołdawskiego więzienia, w którym warunki mają być wręcz tragiczne. Polak ma znajdować się w 20-metrowej celi, gdzie przebywa 18 osób, bez ubikacji i w towarzystwie karaluchów.

Szalony Reporter skontaktował się z Pawłem, który opowiedział o swojej aktualnej sytuacji.

Nic nie ma, koca, chleba, jak śledzie w puszce. Nie ma toalety, dziura w ziemi, srają do dziury, drugi je kaszę z robalami.

ZOBACZ TAKŻE: Wielki sukces Polaka! Paweł Pająk został mistrzem w muay thai! [WIDEO]

Ekstradycja to długotrwały proces, dlatego Paweł musi uzbroić się w cierpliwość. Trzeba przyznać, że nie są to wymarzone święta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis