MMA PLFreak FightPatryk Barański zadzwonił do programu! Burneika: Psycholem jesteś, idź się lecz! [WIDEO]

Patryk Barański zadzwonił do programu! Burneika: Psycholem jesteś, idź się lecz! [WIDEO]

Patryk Barański dodzwonił się do studia podczas programu Roberta Burneiki na Kanale Sportowym. Burneika był wściekły i padły mocne słowa. To jednak nie koniec, bowiem program ”Hardkorowy Koksu FM” najprawdopodobniej zniknie z ramówki! Głos w tej sprawie również zabrał Krzysztof Stanowski.

Burneika

Barański dodzwonił się i chciał zadać Burneice pytanie, lecz nie było to łatwe.

Patryk Barański: Halo. Witam, z tej strony Patryk Barański znany na YouTube jako Patryk 2703. Długo chciałem się…

Robert Burneika: Chłopie, wyłączamy. Do widzenia, nie przyjmujemy takich telefonów. Od hejterów telefonu nie przyjmujemy.

Patryk Barański: Ale ja nie jestem hejterem. Jak to nie odbieracie od wszystkich telefonu? To sobie tylko wybieracie tak?

Robert Burneika: Tak dokładnie.

Całe wideo poniżej:

Burneika był wściekły!

Robert Burneika był zdenerwowany po telefonie Patryka Barańskiego.

Jakimś psycholem jesteś po prostu, idź się lecz, bo ja widzę co na wszystkich piszesz. Idź do szpitala Cię wyślemy zaraz, bo z głową coś masz nie tak. No o co chodzi? Gościu wszystkich hejtuje na Radka Słodkiewicza, na Abusa, na Radzika. Do wszystkich ma jakiś problem.

W pewnym momencie w sieci pojawił się taki materiał:

Głos w całej sprawie zabrał Krzysztof Stanowski oraz prowadzący Maciej Turski.

Oglądałem. Dobry film i jeśli to prawda z tymi substancjami to jest fatalne, że znajdują się w obiegu Ja o nich miałem powierzchowną wiedzę i wierzyłem, że osoba obok mówi prawdę.

Bardzo dobry film. Nie trujcie się, nie kupujcie niedozwolonych substancji, oglądajcie kanały naukowe – jak ten poniżej. Mam nadzieję (i – nazwijmy to – daleko idące przypuszczenie), że wszystkie trzy filmy z Burneiką wkrótce zostaną skasowane.

Zobacz także:

Pierwsze takie face to face na konferencji FAME! Jacek Murański chciał poddymić! Widzieliście?

Na drugiej konferencji przed FAME MMA 15 doszło do podwójnego face to face pomiędzy Jackiem i Mateuszem Murańskim a Arkadiuszem Tańculą i Szalonym Reporterem. W pewnym momencie “Stary Muran” chciał nieco poddymić atmosferę.

Michał Królik ostro do Alana Kwiecińskiego: No i co? Ty ku**a obsrańcu!

Alan Kwieciński w ostatnim czasie jest mocno krytykowany przez freak fighterów, a teraz przez pro sportowych zawodników. Michał Królik utytułowany uderzacz w naszym kraju postanowił na insta stories wypowiedzieć się o byłym uczestniku ”Ekipy z Warszawy”. Nie brakowało mocnych słów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis