MMA PLNajnowszeFAME MMAPierwsze takie face to face na konferencji FAME! Jacek Murański chciał poddymić!

Pierwsze takie face to face na konferencji FAME! Jacek Murański chciał poddymić!

Na drugiej konferencji przed FAME MMA 15 doszło do podwójnego face to face pomiędzy Jackiem i Mateuszem Murańskim a Arkadiuszem Tańculą i Szalonym Reporterem. W pewnym momencie “Stary Muran” chciał nieco poddymić atmosferę.

Pierwsze takie face to face na konferencji FAME! Jacek Murański chciał poddymić!
Foto: Pierwsze takie face to face na konferencji FAME! Jacek Murański chciał poddymić!

Jacek Murański wystąpi na piątkowej gali FAME MMA 15. Arkadiusz Tańcula musi być w stanie wyjść do drugiego starcia z ”Muranem” w rzymskiej klatce. Na poprzedniej konferencji zapowiedziano, że Jacek może również stoczyć dwie walki. Pierwszą z “Aroyem”, drugą z Matysiakiem. Na drugim panelu okazało się, że nie dojdzie do walki z ”Szalonym Reporterem”. Jacek Murański zapewnił, że organizacja wyceniła wspomnianą walkę na 1 złotówkę.

Podwójne face to face na FAME!

Do pierwszej walki Jacka Murańskiego doszło na FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany i pozostał spory niesmak.

Cały face to face dostępny na naszym YouTube:

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala FAME MMA 15 w Łodzi. Wówczas dojdzie do wyczekiwanego rewanżu Mateusza Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Jeżeli ”Aroy” będzie w stanie, to tego samego wieczoru podejmie Jacka Murańskiego w rzymskiej klatce. Jeżeli nie, za reprezentanta Grapplingu Kraków wskoczy Tomasz Matysiak znany jako “Szalony Reporter”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis