MMA PLNajnowszeKwiecińskiMichał Królik ostro do Alana Kwiecińskiego: No i co? Ty ku**a obsrańcu!

Michał Królik ostro do Alana Kwiecińskiego: No i co? Ty ku**a obsrańcu!

Alan Kwieciński w ostatnim czasie jest mocno krytykowany przez freak fighterów, a teraz przez pro sportowych zawodników. Michał Królik utytułowany uderzacz w naszym kraju postanowił na insta stories wypowiedzieć się o byłym uczestniku ”Ekipy z Warszawy”. Nie brakowało mocnych słów!

Kwieciński

Królik postanowił nawiązać do ostatniej sytuacji. Tomasz Gromadzki wyjawił, że ”Alanik” dostał propozycję walki na gali MMA ATTACK, ale ostatecznie postanowił ją odrzucić.

Teraz jest nagle gotowy do walki… hahahaah jak parę tygodni temu mieliśmy propozycję wspólnej walki na gali MMA ATTACK w dniu 24.09, to twierdził, że musi sobie odpocząć. Pewnie siano się nie zgadzało i za mało zostałoby po wypłaceniu 5 tysięcy złotych, które obiecał na chore dzieci. Swoją drogą trochę mu się nie dziwię, wpi**dol gwarantowany. Żałosne.

Królik ostro o Kwiecińskim!

Michał Królik na insta stories wypowiedział się mocno o Alanie Kwiecińskim. Nie brakowało mocnych słów.

No i co? Ty ku**a obsrańcu! Mój kolega mógł cię wyjaśnić, to pierdo**sz, że nie będziesz walczył z nołnejmem. Ty jesteś po prostu obsrany ku**a. Kwieciński, bo o tobie mowa, dostałeś propozycję na MMA Atack i Ty gadasz, że z nołnejmem? Ten nołnejm by cie rozpie***lił w 3 sekundy. Ty ku**a parcho wstrętna.

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Tuesday, August 23, 2022

”Matrix” wystąpił nie tak dawno na WOTORE 5, gdzie doszło do rewanżu z Bartoszem Batrą. Królik zaprezentował się z kapitalnej strony. Michał brutalnie znokautował rywala.

Zobacz także:

Kuzyn Tysona Fury zabity nożem! Mistrz zabiera głos: Tylko tchórze chodzą po ulicach z bronią! Widzieliście co dokładnie się stało?

To jest smutna wiadomość. Niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) poinformował, że w niedzielę zabito jego kuzyna. 31-letni Rico Burton został ugodzony nożem w szyję. Brytyjczyk zwrócił się do wszystkich z ważnym przesłaniem.

Joanna Godlewska-Murańska zabiera głos po konferencji: Przerażenie ogarnia człowieka! Co wy na to?

Joanna Godlewska-Murańska na insta stories zabrała głos po drugiej konferencji FAME MMA 15. Żona Jacka Murańskiego postanowił wypowiedzieć się na temat zachowania Arkadiusza Tańculi i ”Szalonego Reportera”. Jacek Murański z dwoma wspomnianymi miał zmierzyć się w Łodzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis