MMA PLBellatorPatricio Freire vs Pedro Carvalho na Bellator 251, będzie to ćwierćfinał turnieju

Patricio Freire vs Pedro Carvalho na Bellator 251, będzie to ćwierćfinał turnieju

Foto: Twitter/ Patricio Freire

Pojedynek o tytuł mistrzowski wagi piórkowej Patricio Freire vs Pedro Carvalho odbędzie się na gali Bellator 251. Starcie to będzie jednocześnie ćwierćfinałem turnieju kategorii do 66 kilogramów drugiej największej organizacji MMA w Stanach Zjednoczonych.

Starcie to pierwotnie miało odbyć się w marcu, ale na przeszkodzie stanęła pandemia COVID-19. Teraz wreszcie dojdzie do tego długo wyczekiwanego w Bellatorze pojedynku.

Patricio Freire vs Pedro Carvalho na Bellator 251

Gala Bellator 251 zaplanowana jest na dzień 251 w Uncasville. Pojedynek Freire vs. Carvalho będzie walką wieczoru wydarzenia.

Patricio Freire w pierwszej rundzie turnieju wagi piórkowej pokonał mistrza kategorii koguciej Juana Archuletę. Brazylijczyk znajduje się obecnie w serii pięciu wiktorii z rzędu. Freire jest posiadaczem tytułów w wadze piórkowej i lekkiej Bellatora Brazylijczyk uznawany jest za najlepszego zawodnika zatrudnionego przez organizację Scotta Cokera.

Pedro Carvalho wygrał sześć ostatnich walk. W pierwszej rundzie turnieju wagi piórkowej Bellatora pokonał Sama Sicilię. Wcześniej pokonywał między innymi Dereka Camposa. Carvalho jest niepokonany w klatce Bellatora.

Przypominamy, że zwycięzca tego pojedynku zmierzy się w kolejnej rundzie z wygrany z zestawienia Emmanuel Sanchez vs Daniel Weichel.

Zobacz także:

Mamed Khalidov o walkach na ulicy: Kiedyś rzuciło się na mnie jedenastu!

Mamed Khalidov aktualnie przygotowuje się do udziału w gali KSW 55, ale w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl opowiedział między innymi o walkach na ulicy. Były mistrz wagi średniej KSW wrócił do czasów młodości, którą spędzał w Rosji i wspomniał dwie sytuacje, w których miał wielkie problemy w ulicznej bójce.

Dwóch topowych polskich zawodników wagi koguciej zmierzy się na KSW 55

Były pretendent do tytułu w wadze koguciej, Damian Stasiak (11-7, 1 KO, 8 Sub) przywita 10 października na KSW 55 pierwszego posiadacza szabli mistrzowskiej organizacji Armia Fight Night, niepokonanego w zawodowej karierze, Patryka Surdyna (5-0, 1 KO, 2 Sub).

Popek Monster ciągle w formie! Jeszcze zaskoczy?

”Król Albanii” nie zamierza odpuszczać. Popek dalej w formie po ostatnim debiucie w FAME MMA. Zobaczcie sami.