MMA PLNajnowszeHighleaguePasternak spotkał Kwiecińskiego na konferencji High League 5: On ma coś z banią! Dziwny gość!

Pasternak spotkał Kwiecińskiego na konferencji High League 5: On ma coś z banią! Dziwny gość!

Michał Pasternak (16-8) pojawił się na wczorajszej konferencji High League 5. Jak się okazuje ”Wampir” spotkał Alana Kwiecińskiego, za którym krótko mówiąc nie przepada. Pasternak całą sytuację skomentował w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Pasternak

Doświadczony zawodnik MMA swój najbliższy pojedynek stoczy na gali CAVEMMA w Jastrzębiu Zdroju. Będzie to main event, a jego przeciwnikiem będzie Adam Kowalski z Arrachionu Olsztyn.

Oto jedna z wypowiedzi Pasternaka o freakach. ”Wampir” zapewniał, że jest gotowy stoczyć parę walk na jednej gali.

Taki byłeś Polish Tyson, Alan był sztywny, Tańcula chciał do KSW, a Tyburski szukał wyzwań i nikt z nim nie chciał walczyć, a jak ktoś Wam odpowiada to tłumaczycie, że za małe zasięgi i wyzywacie od atencjusza. Robię Was wszystkich na jednej gali! Tacy z Was fighterzy. Więc zamknij… 

Pasternak: Patrzy się na mnie i ma jakieś dziwne ruchy!

Michał Pasternak podczas wczorajszej konferencji High League 5 spotkał Alana Kwiecińskiego.

Wiem, widziałem go. Nie lubię go k***a. Nie podszedłem do niego, po co? Patrzył się na mnie głupio i tylko tyle. Szczerze, to ja nie lubię takich historii dziwnych, bo uważam, że w jakiś tam sposób jestem wychowany – też uważam, że w dobry sposób. Dlatego ja nie lubię takich historii. Wiem, że jakby gdzieś patrzył na ulicy, to tak jednak dziwnie. Jest cały czas kosa, to znaczy kosa… Cały czas mam wyj**** w niego i dla mnie to jest… On ma coś z banią! Ja uważam, że tam coś za mocno wchodzi. Chodzi i się głupio patrzy. Ja przechodzę obok niego, a on stoi – patrzy się na mnie i ma jakieś dziwne ruchy. Nie wiem czy on rapował czy coś. Dziwny gość. Jak Jaś Kapela jest gościem, który lubi prowokować, to wydaje mi się, że Alan Kwieciński przyjął podobną schedę.              

Zobacz także:

Zachowanie godne pochwały! Murański otwiera schronisko: Wykładam 10 tysięcy za tą walkę! Widzieliście?

Mateusz Murański już na początku konferencji High League 5 poruszył ważny temat. ”Muran” zamierza otworzyć schronisko, a dodatkowo przeznaczyć na pieski 10 tysięcy złotych ze swojej najbliższej walki. Murański w swoje urodziny już w najbliższą sobotę zadebiutuje w kolejnej freakowej organizacji.

Różal o następnej walce. Zdradza co musiałoby się stać żeby zawalczył! Co wy na to?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o ostatnie speklulacje, że już do walk profesjonalnych popularny ”Różal” nie wróci. Weteran KSW zapewnił, że kiedy pojawi się oferta walki z mega dobrym nazwiskiem, to nie może wykluczyć kolejnego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis