MMA PLNajnowszeHighleagueZachowanie godne pochwały! Murański otwiera schronisko: Wykładam 10 tysięcy za tą walkę!

Zachowanie godne pochwały! Murański otwiera schronisko: Wykładam 10 tysięcy za tą walkę!

Mateusz Murański już na początku konferencji High League 5 poruszył ważny temat. ”Muran” zamierza otworzyć schronisko, a dodatkowo przeznaczyć na pieski 10 tysięcy złotych ze swojej najbliższej walki. Murański w swoje urodziny już w najbliższą sobotę zadebiutuje w kolejnej freakowej organizacji.

Murański

”Muran” na zasadach K-1 zmierzy się z Pawłem Bombą. Jest tutaj spina. Na dzisiejszej konferencji nie brakowało mocnych słów. ”Scarface” podczas drugiego face to face spoliczkował przeciwnika.

Mateusz będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch przegranych. Murański dostał szansę na upragniony rewanż z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” wygrał przed czasem. ”Muran” szybko wrócił do klatki na gali MMA ATTACK 4, gdzie musiał uznać wyższość doświadczonego Vaso Bakocevicia.

Murański: Walczymy o coś co inni mają w dupie!

Mateusz Murański wspomniał o tym już na samym początku drugiej konferencji High League 5. 

Fajnie, że od tego zacząłeś. To jest nasza córeczka moja i mojej kobiety. Otwieramy schronisko. Jedziemy w styczniu na Ukrainę po psy, bo takie malutkie pieski tej wojny nie przeżyją. Wykładam 10 tysięcy gaży za tą walkę i otwieramy schronisko Piesek jest takim symbolem, że jedziemy i walczymy o coś co inni mają w dupie (…) Jakbym miał uratować komuś życie, to wolałbym psu, chyba że to byłoby dziecko.  

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

UFC 282: W takim stylu wygrywa najbliższy rywal Błachowicza! Zobaczcie w akcji Ankalaeva! [WIDEO] Widzieliście?

Magomed Ankalaev (18-1) vs Jan Błachowicz (29-9) o pełnoprawny pas UFC w wadze półciężkiej – takie starcie odbędzie się już z soboty na niedzielę w Las Vegas. Polak będzie chciał wrócić na tron! Wyzwanie nie będzie łatwe, bowiem Rosjanin kolejnymi zwycięstwami udowodnił, że jest godnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Na kanale UFC pojawił się materiał z najlepszymi skończeniami w wykonaniu Ankalaeva.

Tsarukyan marzy o rewanżu z Makhachevem: Mam nadzieje, że dostanę walkę o tytuł za… Co wy na to?

Arman Tsarukyan (18-3) nie może doczekać się następnego pojedynku w UFC po ostatniej przegranej z naszym reprezentantem – Mateuszem Gamrotem. Reprezentant Armenii powróci do klatki największej organizacji na świecie już siedemnastego grudnia. Arman zdradził, że jego wymarzonym starciem jest rewanż z aktualnym mistrzem wagi lekkiej – Islamem Makhachevem (23-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis