MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportPasternak ostro o Gwoździu: Jak ma coś do powiedzenia, to niech przyjdzie i powie mi to w twarz!

Pasternak ostro o Gwoździu: Jak ma coś do powiedzenia, to niech przyjdzie i powie mi to w twarz!

Michał Pasternak (15-7) nie wytrzymał i postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Arturze Gwoździu matchmekerze Babilon MMA oraz menadżerze Artnox Fight Sport. ”Wampir” nie był zadowolony po ostatniej wypowiedzi Gwoździa.

Pasternak

37-latek ostatni pojedynek stoczył na Babilon MMA 27 w Skierniewicach. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wszedł w zastępstwo i zmierzył się z Łukaszem Sudolskim. Trzeba przyznać, że była to naprawdę wyrównana walka i rewanż będzie idealnym posunięciem. ”Pcheła” po trzech rundach wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Pasternak: Przecież tak nie powinien wypowiadać się gość, który pracuje dla Babilonu!

Michał Pasternak (15-7) w rozmowie z portalem fightsport.pl postanowił w mocnych słowach zareagować na wypowiedź Artura Gwoździa.

Druga sprawa jest taka, że jeszcze raz odniosę się do wypowiedzi Artura Gwoździa, bo słyszałem podcast ”Śląskim Okiem” i jeśli on uważa, że będzie mi mówił jaki ja mam mieć styl walki/jak mam toczyć walkę to on sobie chyba pomylił zawodników i dyscypliny. Nie będzie mi mówił jak mam walczyć. To nie chodzi o to czy jest obiektywny chodzi oto, że gość mówi na antenie, że Pasternak przy walce z Sudolskim musi się bardziej otworzyć i nie może tylko klinczować. To ja tylko klinczowałem, a Sudolski nie? Sudolski będąc pod siatką, gdy się obrócił, rozerwał klincz i mówił chodź idziemy się bić? Nie, dociskał mnie. Także każdy, że to ja dałem nudną walkę, a ja robiłem wszystko żeby wygrać. A jak ona miała inaczej wyglądać? Ja się w ogóle nie szykowałem na takiego zawodnika. Ja się szykowałem na gościa, którego muszę przewrócić w pierwszej minucie, rozbić, udusić i było po wszystkim. Wziąłem walkę z jednym z największych prospektów 93, a teraz jeszcze dostaje po dupie za to, że walka wyglądała jak wyglądała i każdy mówi – że to Pasternak dał brzydką walkę, bał się bić… Ostatnio słyszałem wypowiedź Artura Gwoździa i w ogóle nie pojmuje jego wypowiedzi i sobie nie życzę, żeby gościu się wypowiadał na mój temat, a jak ma coś do powiedzenia to niech przyjdzie i powie mi to prosto w twarz, a nie będzie gadał jakieś bzdury. Gość mówi, że ja w rewanżu mam się otworzyć. On nie jest moim trenerem zacznijmy od tego (…) Artur oceniał walkę przez pryzmat swojego zawodnika odnosząc się do walki Szaflarskiego z innym jego zawodnikiem i uważam, że to jest mega słabe. Również jego wypowiedzi ”gdyby Pasternak wygrał, to nie wziąłby rewanżu” przecież tak nie powinien wypowiadać się gość, który pracuje dla Babilonu.

Zobacz także:

Załęcki reaguje na słowa Grabowskiego: Rozwiążcie kontrakt Don Diego za porozumieniem stron! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił na insta stories zareagować na słowa Mariusza Grabowskiego, który jest jednym z właścicieli GROMDY. ”Bad Boy” mimo spiny z Mateuszem Kubiszynem apeluje do organizacji, aby rozwiązano kontrakt z ”Don Diego” za porozumieniem stron.

Don Kasjo odpowiada na ostatnie słowa Boxdela i zaprasza go na galę PRIME SHOW MMA! Co wy na to?

Kasjusz Życiński postanowił na insta stories odnieść się do ostatnich słów Michała Barona. ”Boxdel” podczas programu ”Aferki” powiedział, że wstrzyma się z oceną i można to zrobić dopiero po sobotniej gali w Atlas Arenie. Wcześniej jednak nie brakowało mocnych słów w kierunku PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis