MMA PLNajnowszeBoxdelDon Kasjo odpowiada na ostatnie słowa Boxdela i zaprasza go na galę PRIME SHOW MMA!

Don Kasjo odpowiada na ostatnie słowa Boxdela i zaprasza go na galę PRIME SHOW MMA!

Kasjusz Życiński postanowił na insta stories odnieść się do ostatnich słów Michała Barona. ”Boxdel” podczas programu ”Aferki” powiedział, że wstrzyma się z oceną i można to zrobić dopiero po sobotniej gali w Atlas Arenie. Wcześniej jednak nie brakowało mocnych słów w kierunku PRIME SHOW MMA.

Kasjo

Michał Baron podczas ”Aferek” został zapytany o ostatnią konferencję PRIME SHOW MMA.

W pewnym momencie ciężko się ogląda takie dymy, jak są aż tak spotęgowane. Pytanie też na ile były autentyczne, ale powiem Ci tak ja generalnie jeżeli chodzi o ocenianie tej gali to chciałbym się trochę wycofać do momentu aż oni to zrobią, bo to jest trudny temat. Tym bardziej, że jestem włodarzem konkurencyjnej federacji. Trochę jest niesmaczne jest wypowiada się moje o konkurencji. Jeszcze chwila zanim ktoś mi zarzuci ”k**wa teraz gadasz, że ten… a wcześniej się wypowiadałeś”. No i moim zdaniem to był błąd, że się wypowiadałem, bo moim zdaniem nie powinienem. 

Całe wideo poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=1QKBhY-obPQ&feature=emb_title

Don Kasjo odpowiada: Napisz i incognito Cię jakoś wprowadzimy na galę!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza edycja PRIME SHOW MMA. Freakowa gala odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. W walce wieczoru zobaczymy starcie ”Lorda Kruszwila” z ”Kamerzystą”.

Kasjusz Życiński na insta stories postanowił odnieść się do ostatnich słów Michała ”Boxdela” Barona.

Boxdel pomimo, że kazali Ci odgórnie się źle wypowiadać o nas. A Ty wielki fan dymów widzisz jaki jest potencjał w PRIME SHOW MMA. To napisz na priv i incognito Cię jakoś wprowadzimy na galę, bo pewnie zazdrościsz innym zawodnikom z FAME, że będą na tej imprezie. Jak coś pisz priv, jakiś bilet Ci jeszcze ogarnę.

Posted by Freak Fight on Thursday, February 17, 2022

Zobacz także:

PRIME Show MMA robi zapowiedź na wzór gry Mortal Kombat [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiła się niecodzienna zapowiedź nadchodzącej gali PRIME Show MMA, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Zapowiedź stylizowana jest na grę Mortal Kombat.

Borys Mańkowski przekonuje: Oglądałem walkę 10 razy, przegrałem jedną rundę! Co wy na to?

Ponad miesiąc minął już od gali KSW 66, na której doszło do starcia na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Borysem Mańkowskim, a Marianem Ziółkowskim. Mimo upływu czasu z werdyktem tego pojedynku nadal nie zgadza się “Diabeł Tasmański”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis