MMA PLKSWPaskudna kontuzja zawodnika KSW! Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w ostatniej walce!

Paskudna kontuzja zawodnika KSW! Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w ostatniej walce!

Foto: Twitter/ Dominik Durniat

To paskudna kontuzja jednego z zawodników Federacji KSW! Jak podaje na Tiwtterze dziennikarz Polsatu, Dominik Durniat – Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w swojej ostatniej walce stoczonej w klatce Konfrontacji Sztuk Walki.

Chodzi o pojedynek Krakowiaka z Kacprem Koziorzębskim, którą 27-latek… wygrał w trzeciej rundzie przez poddanie gilotyną. Wygrał, mimo tego, że przez dwie rundy walczył z… pękniętą czaszką.

Paskudna kontuzja zawodnika KSW! Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w ostatniej walce!

Walka, o której pisze Durniat wydarzyła się na grudniowej gali KSW 57. To tam Marcin Krakowiak odniósł pierwszą wygraną w klatce polskiego giganta. Kulisy tej wygranej są jednak makabryczne:

“Marcin Krakowiak w ostatniej walce po jednym z kolan w 1rd doznał złamania kości czołowe. Mimo t przewalczył jeszcze dwie rundy i wygrał. Podobnej, choć poważniejszej kontuzji nabawił się kiedyś Cyborg w starciu z MVP.”.

W swoim wpisie, Dominik Durniat przywołuję walkę Evangelisty Santosa z Michaelem Pagem, która także zakończyła się podobnym urazem. Tam jednak Brazylijczyk padł na matę zaraz po otrzymaniu kolana, które spowodowało dziurę w jego czole:

which flying knee was the best out of Aldo, Romero and Barboza | Page 2 |  Sherdog Forums | UFC, MMA & Boxing Discussion

Zobacz także:

UFC on ESPN 22 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas i ponownie w rozpisce znalazł się Polak, tym razem Bartosz Fabiński. W walce wieczoru wystąpi zaś były mistrz wagi średniej.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

HYPE 1: Hejter znokautował Rafonixa w 7 sekund!

Prezentujemy wyniki gali Hype. Za nami walka wieczoru całej imprezy, w której kibice oglądali zawodników znanych z występów dla organizacji FAME MMA. Na przeciwko siebie stanęli Marcin “Rafonix” Krasucki i Mariusz “Hejter” Słoński.

Nokaut z walki Hejter vs Rafonix. FAME MMA opublikowało akcję kończącą super fight na gali HYPE [WIDEO]

Jesteście ciekawi jak wyglądał nokaut z walki Hejter vs Rafonix, do której doszło na gali HYPE 1? Na profilu organizacji FAME MMA na Facebooku pojawiło się wideo pokazujące, jak zakończyła się walka, która trwała… 7 sekund!