MMA PLBonus BGCPartnerka Bonusa BGC tłumaczy jego zachowanie: Ma problemy psychiczne!

Partnerka Bonusa BGC tłumaczy jego zachowanie: Ma problemy psychiczne!

Partnerka Bonusa BGC napisała na Instagramie, dlaczego Piotr Witczak bezmyślnie wszystkich oskarża za pomocą mediów społecznościowych. Anita Prochowska twierdzi, że jest to następstwo problemów psychicznych “Łazarskiego Gladiatora”.

Partnerka Bonusa BGC tłumaczy jego zachowanie: Ma problemy psychiczne!
Foto: Bonus BGC Instagram

Rano pisaliśmy, że Bonus BGC ponownie nie szczędził słów na swoim Insta Stories, bezpodstawnie oskarżając High League oraz PunchDown. Witczak nie gryzł się w język i publikował wulgarne wpisy, które możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Partnerka Bonusa BGC wyjaśnia!

Głos zabrała jego partnerka Anita Prochowska, która starała się wytłumaczyć zachowanie “Łazarskiego Gladiatora”:

Bonus BGC jest dobrym człowiekiem, ale na chwilę obecną ma problemy psychiczne. To, co wypisuje jest następstwem choroby.

– przekazała na Insta Stories.

Bonus zawalczył na pierwszej gali High League, wówczas przegrał z Japczanem przez jednogłośną decyzję sędziów. Ostatni pojedynek stoczył z kolei na gali MMA VIP 4. Zmierzył się wówczas z debiutującym w MMA Damianem Naganą znanym z popularnego programu ”Gogglebox. Przed telewizorem”. W pewnym momencie Witczak dał się trafić i padł na deski. Sędzia szybko przerwał walkę.

Wydawało się, że Witczak kolejną walkę stoczy już niedługo, bowiem w czerwcu ogłaszał, że szuka sponsorów, którzy mogliby go wesprzeć w przygotowaniach. Najprawdopodobniej miała to być gala High League 4. Teraz po wpisach Bonusa BGC można się domyślić, że jednak nie wystąpi na wspomnianym evencie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis