MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeParke zdecydował: Opuszczam wszystkie freakowe organizację, kończę z nimi!

Parke zdecydował: Opuszczam wszystkie freakowe organizację, kończę z nimi!

Norman Parke nie przestaje zaskakiwać! ”Stormin” w mediach społecznościowych postanowił ogłosić, że kończy współpracę z każdą freakową organizacją. Były zawodnik UFC zapewnia, że chce się aktualnie skupić na profesjonalnej karierze!

Parke

W ostatnim czasie ”Stormin” toczył pojedynki w FAME MMA. Nie brakowało też pro sportowych akcentów jak chociażby walka rewanżowa z Borysem Mańkowskim czy ostatni main event na PRIME SHOW MMA 2, gdzie zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim. Parke potwierdził, że dalej jest świetnym zawodnikiem, który może rywalizować i wygrywać z topowymi zawodnikami w Europie.

Przypomnijmy, że parę dni temu organizacja FAME MMA ogłosiła zakończenie współpracy z byłym mistrzem KSW.

Parke skupi się na profesjonalnej karierze?

To koniec walk Normana Parke w freakowych organizacjach? Tak można wywnioskować po jego wpisie na insta stories.

Doszło do tego, że dzisiaj zdecydowałem się opuścić wszystkie freakowe organizacje z Polski! Kończę z tymi organizacjami i koncentruje się dalej na mojej profesjonalnej karierze. Zrozumcie te decyzje. To już koniec!

Zobacz także:

Kolejny Polak zawalczy o milion dolarów! Rywalem niebezpieczny striker! Będziecie oglądać?

Kolejny Polak dołączył do wyścigu o milion dolarów. Marcin Wójcik (15-8) podpisał kontrakt z organizacją PFL i już w sierpniu stanie do walki z reprezentantem Lebanonu, Mohammadem Fakhreddine (15-4).

Niepublikowane wcześniej nagranie z szatni FAME 14! Parke i Murańscy w roli głównej! Widzieliście?

Na kanale Ebe Ebe na YouTube pojawił się filmik z FAME 14 z udziałem m.in. Jacka i Mateusza Murańskich oraz Normana Parke’a. Nagranie przedstawia moment, kiedy “Młody Muran” jest świeżo po zwycięstwie nad Alanem Kwiecińskim, a “Stormin” przygotowuje się do swojego starcia z Piotrem Szeligą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis