MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeParke dalej myśli o freakach! Postanowił wspomnieć o Szelidze: Duża dzi**a dostaje lanie! 

Parke dalej myśli o freakach! Postanowił wspomnieć o Szelidze: Duża dzi**a dostaje lanie! 

Norman Parke często zmienia zdanie! Były zawodnik UFC zapowiedział, że teraz zamierza skupić się na zawodowej karierze. Ostatni wpis ”Stormina” w mediach społecznościowych sugeruje, że dalej jednak myśli o walkach freakowych. Były tymczasowy mistrz KSW postanowił ponownie mocno wypowiedzieć się o Piotrze Szelidze.

Szeliga

Przypomnijmy, że ”Szeli” ostatnio w mediach społecznościowych postanowił zareagować na nasz artykuł.

Macie swojego Irlandzkiego idola hehe. Nie chciałem mówić nic dopóki oficjalnie nie wyjdzie to na światło dzienne a wiedziałem wszystko jeszcze przed walką ale pomimo tego co myślicie trzymałem fason hehe😉. Mieliśmy dogadane umową dżentelmeńską i uściśniętą ręką dwie walki jedna na jego warunkach, bo się popłakał przed konferencją i zaczął je zmieniać bo inaczej by nie zawalczył a walka była ogłoszona, wiec już wszystko było mi jedno bo słowo to słowo, jest droższe od wszystkiego wiec walka odbyła się na jego warunkach a druga na warunkach jakich zaproponowała federacja czyli K1, klatka Rzymska bez aktywnego klinczu. Ten gość jest kłamcą, oszustem, krętaczem i powie wszystko by tylko było po jego myśli a jak już jest jak chce to nie pamięta co mówił i obiecał heh. Chyba Polska mu służy tylko towarzystwo nie koniecznie bo uczą go nieeleganckiego zachowania😉. Teraz co chwile dodaje jakieś posty obrażając mnie myślicie po co? A po to, że wie ile many stracił przez swoją łapczywość i próbuje mnie sprowokować by do tej walki jednak doszło 😉. Ja już powiedziałem co o tym myśle😉. A wiec teraz widzicie jaki z niego gagatek i jak łatwo można zostać zmanipulowanym heh na @mma.pl macie wszystko czarne na białym opisane. A @storminnorman6116 teraz będzie całował 🩴🩴🩴, żeby dostać walkę 😉👊. Pozdrawiam! Pjona!

Wspomniany artykuł zobaczycie [TUTAJ]

Parke mocno o Szelidze!

Norman Parke ponownie myśli o walkach freakowych? Wszystko na to wskazuje po jego jednym z ostatnich wpisów. ”Stormin” postanowił również mocno wspomnieć o swoim byłym rywalu.

Duża dzi*ka dostaje lanie🤣🤣🤣 Chcielibyście zobaczyć mnie w małej klatce poraz kolejny?😈⏱

Zobacz także:

Soldić zwołuje specjalną konferencję prasową! Pojawi się na niej “gość-niespodzianka”! Co wybierze?

Chorwackie media podają, że Roberto Soldić wystąpi na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, na której to ogłosi swoją decyzję, co do przyszłości. Co wybrał chorwacki zawodnik – UFC, KSW a może ONE Champioship? Na konferencji ma pojawić się “gość-niespodzianka”.

Bonus BGC stosuje poważne oskarżenia na Instagramie! Chodzi o High League i PunchDown! Widzieliście?

Bonus BGC od czasu do czasu stara się nagłośnić pewne sprawy z nim związane w mediach społecznościowych. Teraz na Instagramie wystosował poważne oświadczenia w kierunku PunchDown oraz High League. Z jego słów można wywnioskować, że nie zawalczy na wspomnianej freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis