MMA PLKSWSoldić zwołuje specjalną konferencję prasową! Pojawi się na niej “gość-niespodzianka”!

Soldić zwołuje specjalną konferencję prasową! Pojawi się na niej “gość-niespodzianka”!

Chorwackie media podają, że Roberto Soldić wystąpi na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, na której to ogłosi swoją decyzję, co do przyszłości. Co wybrał chorwacki zawodnik – UFC, KSW a może ONE Champioship? Na konferencji ma pojawić się “gość-niespodzianka”.

Roberto Soldić

Kontrakt Roberto z KSW się zakończył po ostatniej walce z Mamedem Khalidovem. Coraz częściej mówiło się, że Chorwat wybierze się do najlepszej ligi świata – UFC. Już ponad pół roku trwają negocjacje z różnymi organizacjami.

Roberto Soldić zdradzi, co z jego przyszłością!

Ostatnio pisaliśmy, że zawodnika UFD Gym odwiedził w Duesseldorfie Martin Lewandowski, negocjując możliwość kolejnego kontraktu. W naszym artykule można było przeczytać również, że do grona organizacji walczących o “Robocopa” dołączyło ONE Championship.

Zobacz: Roberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Według doniesień przedstawiciele UFC zaproponowali Soldiciowi 100 tys. euro za walkę i pewną walkę o pas po trzech wygranych. Nieoficjalnie KSW zaproponowało Chorwatowi prawie trzy razy więcej pieniędzy za walkę niż UFC.

Co dalej z “Robocopem”? Wszystko wyjaśni się 2 sierpnia w Zagrzebiu, w hotelu w Hotelu Esplanada o godzinie 14:00.

W konferencji wezmą udział Roberto Soldić, jego management (UFD Management), bracia Ivan i Tomislav Dijaković, a także specjalny gość-niespodzianka.

Gość, którego przyjazd do Chorwacji sprawi, że publiczność będzie niedowierzała

– zapowiadają organizatorzy.

Ostatni występ Soldicia to walka z Mamedem Khalidovem na KSW 65. Pamiętamy, że wówczas “Robocop” pokazał się ze znakomitej strony i znokautował pochodzącego z Czeczenii zawodnika potężnym ciosem podbródkowym, dobijając piekielnie silnym młotkiem. Zawodnik Arrachionu Olsztyn po tym nokaucie miał serię zabiegów, ponieważ jego twarzoczaszka poważnie ucierpiała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis