MMA PLNajnowszeClout MMANie będzie walki Piotra Pająka w marcu na Clout! Popularnego podróżnika czeka przerwa!

Nie będzie walki Piotra Pająka w marcu na Clout! Popularnego podróżnika czeka przerwa!

Piotr Pająk jest mocno zmotywowany, aby wrócić na odpowiednie tory po ostatniej szybkiej przegranej w debiucie w Clout MMA. Wszystko jednak zostanie odłożone w czasie. Popularny podróżnik w mediach społecznościowych zdradził, że swój kolejny pojedynek miał stoczyć w marcu, ale wszystko zakończy się fiaskiem z powodu jego urazów. Pająk potrzebuje dłuższej przerwy.

Pająk

W ostatnim czasie sukcesami jeśli chodzi o sporty walki może popisać się brat bliźniak Piotra czyli Paweł Pająk, który ma za sobą kolejne zwycięstwo w muay-thai. Pająk wygrał przed czasem i sięgnął po tytuł mistrza boksu tajskiego.

Paweł już drugiego lutego spełni marzenie i  zawalczy w Bangkoku na Stadionie Lumpinee jako reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata WBC.

Pająka czeka dłuższa przerwa!

Piotr Pająk w mediach społecznościowych zdradził, że boryka się z urazami, więc jego następna walka w Clout MMA zostaje odłożona w czasie.

Niestety moje ciało ostatnio jest w rozsypce i odmawia posłuszeństwa… w krótkim czasie nabawiłem się dwóch poważnych kontuzji które wykluczają mnie z przygotowań do kolejnej walki którą planowałem zrobić w marcu… Niestety czasem tak bywa lub jest to znak… Robię dalej swoje i mam nadzieję że zobaczycie mnie jeszcze w tym roku w klatce @cloutmma 🙏🏼 Zdrowie jest najważniejsze

Pająk w swoim debiucie w Clout MMA przegrał przed czasem w starciu z Wojciechem ”Rekordzistą” Sobierajskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis